Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Muži
19. 10. 2019

Oprava propozic: minimální počet dvojic účastnících se turnaje pro udělení bodů do žebříčků ABV je 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 25.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 25.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 22.50 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 33.75
3 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
4 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 17.50 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 17.50
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 22.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.00 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 15.00
5 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 22.50 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.00
9 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 10.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 10.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 10.00
9 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00 Boris Svoboda 10.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 7.50 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 7.50
13 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
15 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 7.50 Adam Votoček Beach Service club z.s. 7.50
15 Jan Pešek Beach Service club z.s. 7.50 David Hroch Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018