Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Samsung Cup, České Budějovice

25. 6. 2010 - 27. 6. 2010
Začátek kvalifikace v 16:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 45.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 45.00
3 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 40.00
4 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 35.00 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 35.00
5 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 30.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 30.00
6 Natália Dubovcová SVK 0.00 Dominika Nestarcová 22.40
7 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 25.00 Šárka Židová 25.00
8 Martyna Wardak 25.00 Agnieszka Wołoszyn POL 25.00
9 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 20.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 20.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 20.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
11 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
12 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 20.00 Karolína Řeháčková Just Sport and fun z.s. 20.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 15.00
14 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Eva Weissová 15.00
15 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 15.00 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 15.00
16 Kateřina Lundáková TJ Meteor České Budějovice z.s. 15.00 Michaela Junová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 15.00
17 Františka Vidnerová Prague beach team, z.s. 10.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00
18 Kateřina Pešťáková 10.00 Zuzana Hotová Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 10.00
19 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 10.00 Barbora Jeřábková 10.00
20 Blanka Slováčková 10.00 Veronika Tichá 10.00
21 Laura Holubcová VK Dukla Liberec 5.00 Kateřina Kočiová VK Prostějov, spolek 5.00
22 Vendula Pykalová SK Hlincovka, z.s. 5.00 Veronika Klímová 5.00
23 Ladislava Šílená TJ Meteor České Budějovice z.s. 5.00 Zuzana Strnadová TJ Borek 5.00
24 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 5.00 Barbora Davidová 5.00
25 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 5.00 Dita Šimůnková SK Otava Písek, z.s. 5.00
26 Iva Dvořáková Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018