Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje JKY - Beach Service / Benešov


kategorie: Juniorky
25. 1. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.00
2 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 22.50 Kristýna Průšová Beachklub Ládví z.s. 22.50
3 Pavlína Lindová Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. 20.00 Adéla Strnadová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 20.00
4 Adéla Nečesaná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 17.50 Anna Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 17.50
5 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 15.00 Kateřina Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00
5 Mariana Tomasová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 15.00
5 Barbora Márová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 15.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00 Eliška Walterová Beach Service club z.s. 15.00
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 10.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 10.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 10.00
9 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 10.00 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 10.00
9 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
13 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 7.50 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 7.50
13 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 7.50 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 7.50
13 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 7.50 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018