Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Český pohár (oblastní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Juniorky
30. 5. 2020

Online rozpis utkání a výsledky: https://bit.ly/2XC0Irb

----------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 26. 5. 2020:

Oprava propozic: hlavní soutěž se odehraje max. na 3 hracích kurtech.

Kvalifikace bude zahájena v 14:00.

Poznámka 25. 5. 2020:

Kapacita kvalifikace rozšířena na 18 dvojic. Předpokládaný hrací model Q18-skup-1KO.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 442.5
2 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 412
3 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 331
4 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 326
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 319
6 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 316.9
7 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 289.5
8 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 264
9 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 95 DKP
10 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 26 DKP
Kvalifikace
11 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 263
12 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 228
13 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 192
14 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Nikola Linhartová VK Prostějov, spolek 162
15 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 114.5
16 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 36
17 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. Kateřina Kravcová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 36
18 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. Andrea Krčová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 34
19 Veronika Vykopalová VK Prostějov, spolek Magdaléna Plisková VK Prostějov, spolek 0
20 Darina Tesařová VK Prostějov, spolek Zuzana Dostálová VK Prostějov, spolek 0
21 Simona Marešová VK Prostějov, spolek Kateřina Stavinohová VK Prostějov, spolek 0
22 Adéla Sovíková VK Prostějov, spolek Andrea Píchalová VK Prostějov, spolek 0
23 Lucie Glombová Happy Sport Opava, z.s. Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 0 DKP
24 Ivana Pokorná VO Slezská Orlice, z.s. Denisa Mališová VO Slezská Orlice, z.s. 0
25 Bára Abendroth Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Amálie Vyjídáková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 0
26 Sofia Sofianidu VO Slezská Orlice, z.s. Beáta Jančová VO Slezská Orlice, z.s. 0
27 Tereza Ulmannová VO Slezská Orlice, z.s. Natálie Suchoňová VO Slezská Orlice, z.s. 0
28 Eliška Mohylová VO Slezská Orlice, z.s. Kateřina Lisá VO Slezská Orlice, z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018