Samsung Cup, Pňov


kategorie: Muži
4. 6. 2010 - 6. 6. 2010
Začátek kvalifikace v 14:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 50.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 50.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 45.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 45.00
3 Jessi Lelliott CAN 40.00 Ben Saxton CAN 40.00
4 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 35.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 30.00
6 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 30.00
7 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 25.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 25.00
8 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 25.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 25.00
9 Martin Reader CAN 20.00 Chaim Schalk CAN 20.00
10 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 20.00
11 Petr Sedláček 20.00 Robert Plaga 20.00
12 Tomáš Hrdý 20.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 20.00
13 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 15.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 15.00
14 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 15.00 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 15.00
15 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Jiří Vokál Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00
16 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 15.00 Daniel Pfeffer VK Karlovarsko, z.s. 15.00
17 Richard Mauler Volejbal Ostrava, s.r.o. 10.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 10.00
18 Jan Endal Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 10.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 10.00
19 Jaroslav Líbal 10.00 Viktor Bažant 10.00
20 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 10.00 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 10.00
21 Jan Malý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 5.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 5.00
22 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 5.00 Libor Leikep VK Dukla Liberec 5.00
23 Petr Navrátil Prague beach team, z.s. 5.00 Michal Caro 5.00
24 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Matěj Loub TJ TESLA BRNO z.s. 5.00
25 Jan Holakovský TJ Sokol Řepy, z.s. 5.00 Martin Šindler TJ Sokol Řepy, z.s. 5.00
26 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 5.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 5.00
27 Jan Ostrý Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 5.00 Jan Brauner Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 8.00
28 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 5.00 Martin Čapek TJ AVIA Čakovice, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018