Český pohár / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
15. 6. 2013 - 16. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 14.6.2013 od 16:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 35.00
2 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 31.50 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 31.50
3 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00
4 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 24.50 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 24.50
5 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 21.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 21.00
6 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 21.00 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 21.00
7 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 17.50 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 17.50
8 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 17.50 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 17.50
9 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 14.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
11 Hana Třešňáková 14.00 Barbora Pilátová 14.00
12 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 14.00 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 14.00
13 Simona Valášková 10.50 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 10.50
14 Andrea Rybová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 10.50 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 10.50
15 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.50 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.50
16 Nora Havlínová 10.50 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 10.50
17 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 7.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 7.00
18 Veronika Forstová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
19 Gabriela Gergelyová 7.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 7.00
20 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 7.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 7.00
21 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Veronika Písková 7.00
22 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7.00 Tereza Čermáková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
23 Rebeka Hanková 7.00 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 7.00
24 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 7.00 Tereza Randýsková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
25 Michaela Jandová 3.50 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 3.50
26 Kateřina Plaubová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 3.50 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 3.50
27 Kristýna Konopáčová 3.50 Kristýna Vršecká 3.50
© ČVS 2015-2018