Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00
2 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 90.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 80.00 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 80.00
4 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
5 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 60.00
6 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 60.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 50.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 50.00
8 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 50.00
9 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00
10 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
11 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Lenka Kurtinová Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00 Klára Zelinková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
14 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
15 Barbora Cidlíková Transfery 30.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 30.00
16 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 20.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 20.00
18 Nora Havlínová 20.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 20.00
19 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
20 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 20.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 20.00
21 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
22 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00
23 Klára Pavlíčková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
24 Lucie Čencová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Hana Kodedová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
25 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 15.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018