Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00
2 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 80.00 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 80.00
4 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
5 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00
6 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 50.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 50.00
8 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 50.00
9 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00
10 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
11 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Lenka Kurtinová Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00 Klára Zelinková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
14 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 30.00 Hana Klimešová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00
15 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 30.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 30.00
16 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 20.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 20.00
18 Nora Havlínová 20.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 20.00
19 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
20 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 20.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 20.00
21 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
22 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Tereza Pluhařová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 15.00
23 Klára Pavlíčková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
24 Lucie Čencová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Hana Kodedová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
25 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 15.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018