Letní pohár / Poděbrady


kategorie: Muži
20. 6. 2015 - 21. 6. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Tomáš Váňa 40.00
2 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 32.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 32.00
4 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
5 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00
7 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00
7 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 20.00
9 Michal Hons Prague beach team, z.s. 16.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 16.00
9 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
9 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.00
9 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.00 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 16.00
13 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 12.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
13 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Michal Rázek 12.00
13 Jiří Egersdorf Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Ondřej Lenc Kladno volejbal cz 12.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 12.00
17 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 8.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 8.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 8.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 8.00
17 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 8.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 8.00
17 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 8.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 8.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 8.00
17 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 8.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 8.00
17 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 8.00 Jiří Martinec Tělovýchovná jednota Bohemia Poděbrady, z.s. 8.00
17 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 8.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 8.00
25 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 4.00 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 4.00
25 Jakub Vála Beach Service club z.s. 4.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 4.00
27 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 2.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 2.00
27 Radek Němec SK HAMR, z.s. 2.00 Ondřej Daněk Prague beach team, z.s. 2.00
27 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Jiří Kawan 2.00
27 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 2.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00
27 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 2.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018