Staropramen Cool Super Cup / Opava


kategorie: Muži
12. 9. 2015 - 13. 9. 2015

Startovka již po udělení DK (žádné neuděleny).

Poznámka 8. 9. 2015: Ředitelkou turnaje je Světlana Šťastná, tel. 739477052.

Online výsledky (kvalifikace i hlavní soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Kufa SK HAMR, z.s. 100.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 100.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 80.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 80.00
4 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 70.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 70.00
5 Ján Namešanský SVK 60.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00
7 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 50.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 50.00
7 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 50.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 50.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
9 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 40.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00
13 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 30.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 30.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00 Tomáš Váňa 30.00
13 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 30.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
13 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 30.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 30.00
17 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 20.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 20.00
17 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 20.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 20.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 20.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 20.00
21 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 15.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00
21 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 15.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 15.00
21 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
21 Milan Vaněk 15.00 David Šťastný Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00
21 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018