Letní pohár / Pelhřimov


kategorie: Ženy
13. 6. 2015

Poznámka 8. 6. 2015 22:40

  • Hlavní soutěž turnaje rozšířena na 24 dvojic. Herní systém M24. Nejlepších 8 dvojic dohrává turnaj v neděli. Termín standardní uzávěrky přihlášek je posunutý na úterý 9. 6. na 16:00.

Kvalifikace začíná v 16:00 a hraje se na 4 kurtech.

 

update 9/6 18h

  • stav po aplikaci DK (nebylo třeba nic měnit)

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 40.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 32.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 32.00
4 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
5 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 24.00
5 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 24.00
7 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00
7 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 20.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Iveta Kóšová 16.00
13 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
13 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 12.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Hana Linková Prague beach team, z.s. 8.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 8.00
17 Michaela Zeithamová Beachwell Pelhřimov 8.00 Zuzana Kozlerová Beachwell Pelhřimov 8.00
17 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 8.00 Ludmila Plomerová Volejbalový klub Třebíč 8.00
17 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 8.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 8.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 8.00
17 Veronika Šteflová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 8.00 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 8.00
17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Zuzana Šajmovičová 8.00 Nina Herelová SVK 8.00
25 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 4.00
25 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 4.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 4.00
27 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 2.00 Adriana Machová 2.00
27 Petra Přerovská VTK Křenovice, z.s. 2.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 2.00
27 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00
27 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00 Kristýna Čapková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00
27 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 2.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018