Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Ženy
14. 8. 2015 - 16. 8. 2015

Online výsledky kvalifikace: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-YAYEQQNr8fvVyJxw_LRSXqYewnymgHogQMv861ekkw/edit?usp=sharing

Onlive výsledky hlavní soutěže: https://docs.google.com/spreadsheets/d/17EvD7iVIM5EmSJrro8mEnQlgKCSYDfxidv2C6a88r7A/edit?usp=sharing

Poznámka 4. 8. 2015: Hracími míči turnaje jsou míče Mikasa VLS300.

Poznámka 8. 8. 2015: Standardní uzávěrka přihlášek do turnaje je v pondělí 10. 8. v 20:00.

Update 13/8 11h odhláška teamu Dostálová/Valková (postup do maindraw na CEV Satelitu v Temeswaru)

Update 13/8 14h odhláška teamu dalšího teamu - z kvalifikace

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 100.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00
4 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00
5 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 60.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
5 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 50.00
7 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 50.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 40.00
9 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 40.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Iveta Kóšová 40.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
13 Federica Tonon ITA 30.00 Keao Burdine USA 30.00
17 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 20.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00
17 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 20.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
17 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
21 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Markéta Majdáková 15.00
21 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 15.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.00
21 Hana Linková Prague beach team, z.s. 15.00 Mariana Jermanová TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 15.00
21 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00
21 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 15.00
21 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 15.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 15.00
21 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 15.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 15.00
21 Nora Havlínová 15.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 15.00
© ČVS 2015-2018