Staropramen Cool Super Cup / Slavkov


kategorie: Muži
15. 7. 2016

Poznámka 30. 6. 2016: Pro turnaje mužů Staropramen Cool Super Cup ve Slavkově, Letní pohár v Poděbraděch a Letní pohár v Opavě konané od 15. do 17. 7. 2016 bude v platnosti tyto úpravy: Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i na maximálně jeden Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 13. 7. ve 12:00 nasazená do kvalifikace SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci SC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci SC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.

V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu v 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.

Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

 

Online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 100.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 100.00
2 Marcio Gaudie Ley BRA 90.00 Vinicius Cardoso 90.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 70.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 70.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 60.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 60.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 50.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 50.00
7 Filip Palgut SVK 50.00 Marek Ludha SVK 50.00
9 Filip Habr Kladno volejbal cz 40.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 40.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 40.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 40.00
9 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 40.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 40.00
13 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 30.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 30.00
13 Daniel Hupfer 0.00 Julian Hörl 0.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 20.00 Jakub Motyčka Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00
17 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 20.00 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 20.00
17 Dominik Mračko 20.00 Michal Hovorka SVK 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00
21 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 15.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 15.00
21 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 15.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00
21 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 15.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 15.00
21 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Filip Pecserke 15.00
21 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
21 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 15.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
© ČVS 2015-2018