Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Praha sportovní Letní pohár / Praha Ládví

20. 8. 2016

update 16/8

  • hl.soutěž navýšena na 16 dvojic (turnaj zůstává jednodenní) - systém M16skup (skupiny po čtyřech na 2 hrané sety, poté playoff  na jednu porážku pro nejlepších 8)
update 17/8

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 40.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 40.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Tereza Kotlasová Beachklub Ládví z.s. 32.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 24.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 24.00
5 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Nicole Dostálová SK HAMR, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 24.00
9 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Markéta Majdáková 16.00 Tereza Trojanová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.00
9 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Petra Kopecká Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Nora Havlínová 16.00
13 Kristýna Posltová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Klára Pecháčková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
13 Miroslava Dunárová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 8.00 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 8.00
17 Jindra Novotná VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 8.00 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
© ČVS 2015-2018