Halové mistrovství ČR / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
8. 4. 2017 - 9. 4. 2017

Kvalifikace již v neděli 2. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

2. 4. 2017: Změna spoluhráče je u dvojic, které byly nasazeny přímo v hlavní soutěži, možná pouze v případě, že nová dvojice bude mít v součtu aspoň 143,6 bodů.

26. 3. 2017: Standardní uzávěrka přihlášek je JIŽ v pondělí 27. 3.!


Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 45.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00
4 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 35.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
5 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 30.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00
5 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 20.00
9 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 20.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 20.00
9 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA 20.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 20.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 20.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 20.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 20.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00
9 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Martin Böhm Volejbalový klub Příbram z.s. 10.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 10.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.00
17 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 10.00
17 David Hroníček Prague beach team, z.s. 10.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 10.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Ján Namešanský SVK 10.00 Michal Hovorka SVK 10.00
17 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 10.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 10.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00
25 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 5.00 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 5.00
25 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 5.00
25 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
25 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 5.00 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 5.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 5.00 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 5.00
25 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 5.00
25 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
33 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 2.50 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 2.50
33 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50
35 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 1.00
35 Jan Bíl Beachpoint z. s. 1.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 1.00
35 Matouš Pčola 1.00 Martin Farář 1.00
35 Radek Němec SK HAMR, z.s. 1.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018