UNIQA Halové mistrovství ČR / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Muži
17. 3. 2018 - 18. 3. 2018

Poznámka 15. 3.:

První zápasy kvalifikace začínají přesně v 15:00. Systém kvalifikace je k náhledu jako příloha této stránky.

Online výsledky hlavní soutěže:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_xAQalkdvJ_WrtpezF3VEvyAOnOlphPziRPfIg0A51g/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 45.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 45.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00
4 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 35.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 35.00
5 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Matěj Kollár SVK 30.00
5 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
5 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 30.00
5 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00
9 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 20.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
9 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 20.00
9 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 20.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 10.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.00
17 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 10.00 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 10.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 10.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 10.00
17 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 10.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 10.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 10.00 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 10.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 10.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 10.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 10.00
25 Vladimír Kozler Beachwell Pelhřimov 7.50 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00
25 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 5.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 5.00
25 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 5.00
25 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 5.00 Tomáš Čermák VK Lvi Praha, z.s. 5.00
25 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 5.00 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 5.00
25 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 5.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.50
25 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.00 Michal Krchňák SVK 5.00
33 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 2.50 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 2.50
33 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 2.50
33 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 2.50 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 2.50
33 Peter Sova SVK 2.50 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA 2.50
37 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 1.00 Jan Bíl Beachpoint z. s. 1.00
37 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 1.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 1.00
37 Václav Koch Beach Service club z.s. 1.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 1.00
37 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 1.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.00
41 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 1.00 David Moravec Tělocvičná jednota Sokol Modřany 1.00
41 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.00
41 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.00 Jiří Kawan 1.00
41 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 1.00 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 1.00
41 Martin Švec Volejbalový klub Choceň, z.s. 1.00 Tomáš Bíl Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1.00
41 Jiří Humpolec Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Jan Trupl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.00
© ČVS 2015-2018