Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Ženy
3. 6. 2017 - 4. 6. 2017

Poznámka 1. 6. 2017: Tým Kolocová - Kvapilová nezískal 100% souhlas hráček s výjimkou z HŘ.

Poznámka 31. 5. 2017: Kvalifikace začne v pátek v 15:00. Bude se hrát na 4 kurtech.

update 30/5 16h

  • na přání promotéra ČP na Ládví bude kvalifikace žen rozšířena na 24 týmů (týmy 9.-24. hrají předkolo na 1KO), vítězové + týmy 1.-8. již hrají původně plánovanou Q16-2KO

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 54.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 54.00
3 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 36.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 36.00
7 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
7 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00
13 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov 18.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00
13 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 18.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 18.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 18.00
13 Ľubica Šipošová SVK 18.00 Lucie Behúnová 18.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
17 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
17 Tiziana Baumruková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Veronika Dostálová VK Dukla Liberec 18.00
17 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00
25 Jindra Kemrová VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 6.00 Michaela Majzúnová 6.00
25 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 6.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 6.00
27 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 3.00
27 Julie Chadimová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00 Tereza Patočková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 3.00
27 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.00 Klára Trunečková VSK ČVUT Praha z.s. 3.00
27 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 3.00
27 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 3.00
27 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Klára Konýčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00
27 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 3.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.00
27 Radka Horáková 3.00 Veronika Kašparová 3.00
35 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20 Kateřina Vališová TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20
35 Bára Skopalová SK HAMR, z.s. 1.20 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 1.20
35 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.20 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 1.20
35 Daniela Hárovníková 1.20 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 1.20
35 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 1.20 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 1.20
© ČVS 2015-2018