Český pohár / Praha, Strahov


kategorie: Muži
10. 6. 2017 - 11. 6. 2017

Poznámka 9. 6. 2017 10:00: Kvalifikace se bude hrát na 3 kurtech.

Poznámka 8. 6. 2017: Kvalifikace se bude hrát na 4 kurtech.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 54.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 54.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 48.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 48.00
4 Ján Namešanský SVK 42.00 Michal Hovorka SVK 42.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 36.00
7 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00
9 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lukas Demar Transfery 24.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00
13 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 18.00
13 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 12.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Boris Perušič Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 12.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Petr Sedláček 12.00
17 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 12.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00
25 Jakub Vála Beach Service club z.s. 6.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 6.00
25 David Hroníček Prague beach team, z.s. 6.00 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA 6.00
25 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 6.00 Libor Leikep VK Dukla Liberec 6.00
28 Dominik Wallisch Kladno volejbal cz 3.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 3.00
28 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 3.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 3.00
28 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.50
28 Jiří Humpolec Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
28 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
28 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.00
28 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 3.00 Petr Hora Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 3.00
28 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 3.00 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 3.00
28 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 3.00 Dominik Šrom Beachclub Strahov, z.s. 3.00
28 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 3.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 4.50
© ČVS 2015-2018