Cool Cup / Praha, Záběhlice


kategorie: Muži
4. 8. 2017 - 6. 8. 2017

Online rozpis utkání a výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1d269beLZBLb_LglwipFmeVGfQ7mPLdiqRnPJQZ3RdQU/edit?usp=sharing


Poznámka 17. 7. 2017:

Pro turnaje mužů Cool Cup v Praze a Letní pohár ve Kutné Hoře, konané o "víkendu" 4. - 6. 8. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje CC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 100.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 100.00
2 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 80.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 80.00
4 Vinicius Cardoso 70.00 Leo Williams RSA 70.00
5 Adam Parcej POL 60.00 Bartlomiej Dzikowicz POL 60.00
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 60.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 60.00
7 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 50.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 50.00
7 Ján Namešanský SVK 50.00 Michal Hovorka SVK 50.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 40.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 40.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 40.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 40.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00
9 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 40.00 Andrea Tomatis ITA 40.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00
13 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 30.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 30.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 20.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
17 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00 Jan Bíl Beachpoint z. s. 20.00
21 František Knobloch Prague beach team, z.s. 10.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 10.00
21 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 10.00
21 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Jakub Vála Beach Service club z.s. 10.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00
21 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 10.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 10.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00
21 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018