12.3.2020

Seznam žijících Čestných členů ČVS

Jmenný seznam žijících osobností
Čestných členů ČVS
(ČČ ČVS)
(stav k 12. 3. 2020)

1. ČADA Miroslav, Dr. 08. 05. 1953 ČČ ČVS Šlapanice
2. ČUDA Milan 22. 09. 1939 ČČ ČVS + SSČV České Budějovice
3. DLUHOŠ Jan Ing. 25. 06. 1931 ČČ ČVS Bohumín
4. EBERT Jiří 03. 02. 1938 ČČ ČVS Praha
5. EJEM Miloslav CSc. 05. 11. 1935 ČČ ČVS + SSČV Praha
6. GOTTWALD Jiří Ing. 21. 04. 1952 ČČ ČVS Brno
7. HRONEK Jan Dr. 24. 01. 1948 ČČ ČVS + SSČV Praha
8. HUK Jaroslav 24. 07. 1945 ČČ ČVS Mladá Boleslav
9. CHARVÁT Miroslav 10. 05. 1942 ČČ ČVS Čestlice
10. JANÍK František 31. 03. 1942 ČČ ČVS Staré Město
11. JASKULKA Miroslav 02. 01. 1935 ČČ ČVS Kuřim
12. KAPLAN Jiří 30. 05. 1945 ČČ ČVS Praha
13. KOBLIHA Václav 09. 03. 1933 ČČ ČVS Praha
14. KOPECKÝ František Ing. 06. 10. 1954 ČČ ČVS Fryčovice
15. KOVÁŘ Vlastimil Mgr. 25. 06. 1944 ČČ ČVS Opava
16. KROTIL Jiří MUDr. 22. 03. 1923 ČČ ČVS + SSČV Sokolov
17. KUČERA Vladimír Ing. 17. 05. 1933 ČČ ČVS + SSČV Havlíčkův Brod
18. LINHART Jaroslav 18.101. 1941 ČČ ČVS Česká Lípa
19. MALÝ Rudolf Mgr. 25. 11. 1937 ČČ ČVS + SSČV Liberec
20. NIDRLE Václav 08. 01. 1953 ČČ ČVS Dřevěnice
21. PAVELKA Jiří prof. Ing. DrCs. 24. 12. 1935 ČČ ČVS Praha
22. PIPREK Jindřich Ing. 05. 06. 1942 ČČ ČVS Ostrava
23. POUROVÁ Dana 15. 02. 1933 ČČ ČVS + SSČV Hořovice
24. PŘECECHTĚL Jan Ing. 29. 03. 1937 ČČ ČVS + SSČV Litovel
25. SOBOTKA Přemysl MUDr. 18. 05. 1944 ČČ ČVS Liberec
26. SOBOTKA Vladimír Doc. Dr. 06. 04. 1931 ČČ ČVS + SSČV Brno
27. SYSALA Ladislav 20. 07. 1945 ČČ ČVS Raškovice
28. ŠKODA Vladimír 28. 07. 1934 ČČ ČVS Přerov
29. ŠLECHTA Jiří 22. 07. 1936 ČČ ČVS Praha
30. TABARA Vladimír 24. 10. 1939 ČČ ČVS Olomouc
31. VANIŠ Miloslav Ing. 12. 11. 1938 ČČ ČVS Praha
32. VÁCLAVÍK Zdeněk Ing. 27. 02. 1937 ČČ ČVS Brno
33. VOBR Jan Mgr. 28. 03. 1953 ČČ ČVS Český Krumlov
34. VRBENSKÝ Zdeněk 08. 06. 1945 ČČ ČVS Praha
35. VYHLÍDAL Miroslav 30. 01. 1951 ČČ ČVS Hodslavice
36. WAGNER Milan Ing. 01. 07. 1945 ČČ ČVS Ostrava
37. ZEMAN Pavel 08. 07. 1951 ČČ ČVS Plzeň
Krátké zprávyArchiv
Přátelské utkání Lvíčat chlapců 05/06 - Nysa (POL)

Polsko - Česká republika 0:3 (19:25, 25:27, 21:25), dodatečný set 25:22

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z belgického týmu Black and White Co. Lendelede přichází vyztužit blokařský post VK UP Olomouc finská reprezentantka Michaela Bjerregård-Madsen.

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – dívky

1. místo – Michaela Břínková / Kylie Neuschaeferová 2. místo - Lucie Šulcová / Julie Honzovičová 3. místo - Karin Žolnečíková / Klára...

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – chlapci

1. místo – Vít Beneš / Matyáš Džavoronok 2. místo – Adam Štoček / Jindřich Zavadil 3. místo – Jakub Šépka / Tomáš Semerád foto: Tomáš Jambor

 
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018