VK Ferram Opava - Jihostroj Č. Budějovice 2:4 na utkání
9. 3. VK Ferram Opava - Jihostroj Č. Budějovice 3:0 (24,14,20)
10. 3. VK Ferram Opava - Jihostroj Č. Budějovice 0:3 (-20,-23,-22)
14. 3. Jihostroj Č. Budějovice - VK Ferram Opava 1:3 (28,-19,-25,-17)
15. 3. Jihostroj Č. Budějovice - VK Ferram Opava 3:2 (-26,-23,17,19,12)
18. 3. VK Ferram Opava - Jihostroj Č. Budějovice 0:3 (-33,-23,-21)
21. 3. Jihostroj Č. Budějovice - VK Ferram Opava 3:2 (-20,-15,16,16,7)

Rozhodčí: Dvořák, Grabovský. Čas: 64 min. Diváci: 500.

Domácí: Masný, Tomáš, Piovarči, Paták, Plichta, Sukuba. Libero: Provazník.
Střídali: Kurian, Piovarči.

Hosté: Rosembaum, Motys, Smrčka, Ventruba, Štolfa, Mach. Libero: Habada.
Střídali: Draxl, Zach, Ulč.

Kapitán: Díky divákům, opět nás podrželi…soupeř s námi držel krok jen v prvém trochu nervózním setu.
Trenér: Dosáhli důležitého vítězství, ale je to pouze první krok.

Kapitán: bez komentáře.
Trenér: Domácí lepší, ale hodně jsme jim to usnadnili vlastními chybami.

Prvý set byl velice vyrovnaný až do koncovky, domácí drzěli dvoubodový rozdíl až do konce a rozhodli blokem na Motyse. Druhý i třetí set si již domácí s přehledem pohlídali, hosté poměrně často chybovali a tím to Ferramu usnadnili.
Rozdíl ve hře obou týmů byl především na podání, domácí zaznamenali v této činnosti celkem 9 přímých bodů!!! Hosté servis zkazili celkem 9 x a zaznamenali pouze jeden přímý bod.

Radka Kyjovská

10. 3. volleyball.cz Kladno - SKV Ústí n/L. 2:3 (19,-23,-22,13,-12)
Rozhodčí: Bydžovský, Němeček.

Domácí: Skladaný, Marel, Fokt, Rybníček, Ogurčák, Pakosta. Libero: Polanský.
Střídali: Janušek, Kotrch, Linz.
Hosté: Holčík, Moník, Sobotka, Pitner, Bican, Trýzna. Libero: Chromý.
Střídali: Sládeček, Kopáček, Salon, Nekola.

Kapitán: -
Trenér: Hosté zaslouženě vyhráli větší bojovností. Domácí se po jednoduše vyhraném prvním setu uspokojili a vypadli z role. V dalším průběhu už to byla křeč.

Kapitán: -
Trenér: Velká radost z vítězství. Hráli jsme s chutí.

Do prvního setu vlétli domácí velkým tlakem ve všech činnostech a jednoznačně vyhráli první set. To je však ukolébalo a potom se dostávali do křeče a hrubých nepřesností, čehož dokonale využil soupeř k zaslouženému a překvapivému vítězství.

Jindřich Licek

Rozhodčí: Rychlík, Činátl, Paďour, Hrníčko.

Domácí: Ticháček, Bíza, Vencovský, Jeslínek, Veselý, Zadražil. Libero: Kryštof.
Střídali: Čermák, Jokl, Dittrich.

Hosté: Vukanovič, Filo, Sedláček, Jakubíček, Fila. Libero: Bence.
Střídali: Herich, Kolář.

Kapitán: Vyrovnaný zápas. Rozhodla fatální chyba Fila.
Trenér: Potvrdilo se, že Zlín přijel bez respektu a že nemá co ztratit. Hrál dobře a my jsme měli okamžiky v zápase, kdfy jsme byli až moc nervozní. V 5. setu rozhodla jediná chyba v koncovce.

Kapitán: Vše rozhodly naše zkažené míče v 5. setu za stavu 13:13. Opravdové play-off
Trenér: Vyrovnané utkání se šťastnějším okncem pro domácí

Až fatální chyba Zlínského Tomáše Fily v tiebreaku pátého setu rozhodla vyrovnaný zápas mezi Libercem a Zlínem. Oba týmy během zápasu střídaly slabší chvilky se silnějšími a na zápase to bylo znát. Domácí Dukla získala liché sety, hosté potom sudé. Vše tak rozhodl až tiebreak pátého setu, který bal jako celý zápas vyrovnaný. První se k možnosti mečbolu dostala Dukla a při něm přišla výše zmiňovaná chyba Fily. Série pokračuje zítra opět v Liberci.

Müller Jiří

Rozhodčí: Pavelek M., Kovář V., Petrovský P., Habarta B.

Domácí: Kust, Zvolánek, Cerha, Konečný, Ching, Kubala. Libero: Správka.
Střídali: Burrow, Ledvoň, Jedlička.

Hosté: Novák, Hrazdíra, Hroch, Vokál, Doležal, Mizerák. Libero: Václavík.
Střídali: Jelínek, Krč-Turba.

Kapitán p. Zvolánek: Brno překvapilo hrou bez zbytečných chyb, ale v koncovkách jsme si pohlídali vítězství.
Trenér p. Tomáš: Výborná oboustranná úroveň utkání. Domácí byli lepší v koncovkách.

Kapitán p. Sekanina: Podali jsme velmi dobrý výkon, maličko štěstíčka chybělo v koncovkách prvního a druhého setu.
Trenér p. Juda: S naším výkonem jsem spokojen, bojovali jsme, nedali jsme se a nedělali jsme chyby. V koncovkách a ve třetím setu zvítězila ostravská zkušenost.

Velmi těžké utkání pro domácí, Brno se představilo jako velmi bojovný tým a vítězství je o to cennější, že si ho domácí museli vybojovat.
Nejlepší hráči:
VK DHL Ostrava: Burrow, celý tým.
JMP Brno: Vokál, celý tým.

Zedník Tomáš, manažer klubu VK DHL Ostrava

Rozhodčí: Antišák. Blažek, Duda, Kavala. Čas: 75 min. Diváci: 600.

Střídali: Kurian, Piovarči, Kysela.

Hosté: Rosembaum, Motys, Smrčka, Ventruba, Zach, Michal. Libero: Habada.
Střídali: Mach.

Kapitán: Dnes nám nešel servis jako včera a soupeř hrál o hodně lépe.
Trenér: Soupeř byl dnes lepší, ale ve vyrovnaném utkání rozhodují maličkosti, které někdy nemůžeme ovlivnit ?!

Kapitán: Je to super, po včerejšku obrat o 180 stupňů.
Trenér: Museli jsme vsadit na risk a to se vyplatilo, řekli jsme si, že hůř jak v prvém utkání už to ani nemohlo být.

Budějovice dnes zaskočily Opavu jejími zbraněmi z prvého utkání - razantním servisem, výborným útokem i blokem a hrou v poli. Rozdíl ve hře obou týmů byl opět především na podání, domácí zaznamenali v této činnosti pouze dva přímé body!!! A hosté celkem 7 přímých bodů.Na zkažené servisy to bylo 13:14.
O utkání se rozhodovalo ve druhém setu kdy domácí vyrovnávali na 23:23, ale hlavní rozhodčí Antušák "opravil" správný výrok čárového rozhodčího Kavaly, tomu se trochu divil i budějovický Habada, který míč přesně viděl… a rázem bylo vše jinak Budějovice měly setbol, který využily!!! Toto utkání se mohlo vyvíjet jinak??? Cituji jednoho zkušeného bývalého volejbalistu "nerad to říkám, ale dnes chybovali sudí…a je třeba říct, že na obě strany.
Třetí set si již budějovičtí pohlídali a domácím nepomohlo ani střídání…ze stavu 9:10 Budějovice odskočily na 10:14 a pak dokonce 12:19, domácí se pak ještě zmohli na korekci 19:23, 20:24, ale náskok Budějic stačil set končí 22:25.

Rozhodčí: Záhorcová, Bydžovský, Paďour, Ludvíček.

Domácí: Dittrich, Ticháček, Bíza, Vencovský, Jeslínek, Zadražil. Libero: Kryštof.
Střídali: Čermák, Jokl.

Hosté: Čajan, Vukanovič, Filo, Sedláček, Jakubíček, Fila. Libero: Bence.
Střídali: Goga, Herich, Kolář.

Kapitán: Zápas s vývojem, který jsme si přáli. Zlín zkazil až moc servisů.
Trenér: Zápas se vyvíjel podle našich představ, byli jsme lepší ve všech herních činnostech.

Kapitán: Zasloužené vítězství domácích, kteří převyšovali hosty hlavně díky výbornému servisu.
Trenér: Jasné vítězství domácích, kteří dominovali výborným servisem.

Zcela jiný zápas,m než včera viděli diváci v hale Dukly Liberec. Liberečtí hráči od začátku zápasu dali jasně najevo, kdo je favoritem a vůbec nepustili Zlínské do zápasu. Po včerejší pětisetové bitvě dnes nebylo co řešit a celá série se za stavu 2:0 stěhuje do Zlína.

Müller Jiří

Rozhodčí: Dočkal A., Pecháček L. Štrouf D., Lindovský L.

Domácí: Kust, Burrow, Cerha, Konečný, Ching, Kubala. Libero: Správka.
Střídali: Zvolánek, Ledvoň, Jedlička, Kadlc, Kozák.

Střídali: Krč-Turba.

Kapitán p. Zvolánek: Brno nás překvapilo kvalitní hrou, pro nás je důležité vítězství.
Trenér p. Tomáš: Potvrdili jsme roli favorita a vedeme 2:0.

Kapitán p. Sekanina: Dokázali jsme zopakovat včerejší výkon, možná i něco přidat. Škoda 2.setu, mohlo to vypadat jinak…..
Trenér p. Juda: Dva sety jsme soupeře zaskočili agresivní hrou bez zbytečných chyb. Potom se soupeř výrazně zlepšil a my jsme nedokázali udržet jeho tlak.

Brno znovu svým bojovným výkonem zaskočilo domácí, kteří se vymanili z tlaku po vyhrané koncovce druhého setu. Poté už byli na palubovce jednoznačně lepší.
VK DHL Ostrava: Konečný, Kubala
JMP Brno: Vokál, celý tým

11. 3. volleyball.cz Kladno - SKV Ústí n/L. 3:2 (21,22,-25,-21,11)
Rozhodčí: Hudík, Krtička.

Hosté: Holčík, Salon, Sobotka, Pitner, Bican, Trýzna. Libero: Chromý.
Střídali: Sládeček, Kopáček, Moník, Nekola.

Kapitán: -
Trenér: Hodně jsme se nadřeli na vítězství. První dva sety jsme kontrolovali, potom Ústí zariskovalo a my jsme tahali za kratší provaz. V 5 setu jsme využili nabídnutou šanci, když hosté udělali 5 chyb na servisu.

Kapitán: -
Trenér: Obrovská škoda. Dostali jsme se do utkání a dotáhli domácí až do 5 setu. Jsem přesto spokojen s předvedenou hrou i ziskem jednoho vítězství v sérii.

Od začátku se hrál velice pohledný volejbal. Oba soupeři se střídali ve vedení až do koncovky prvního setu, kdy domácí zatlačili a zvítězili. V druhém setu měli domácí převahu a vypadalo to na hladké vítězství. Ústí však nehodilo flintu do žita a začalo více riskovat a tím domácí dosralo pod tlak a vyrovnali na 2:2. V pátém setu hostům odešel servis a domácí nakonec dosáhli zaslouženého vítězství.

14. 3. JMP Brno - DHL Ostrava 0:3 (-20,-20,-16)
Rozhodčí: Došlík, Pavelek.

Domácí: Novák, Hrazdira, Hroch, Vokál, Doležal, Mizerák. Libero: Václavík.
Střídali: Sekanina, Krč-Turba, Klapal, Pavlík.

Hosté: Kust, Zvolánek, Cerha, Konečný, Ching, Kubala. Libero: Správka.
Střídali: Kadlc.

Kapitán: Z neznámého důvodu jsme hráli zbytečně opatně.
Trenér: Ostravě jsme to usnadnili, nebojovali jsme, špatně jsme přihrávali. Jsem zklamán.

Kapitán:
Trenér: Z výsledkem jsem spokojen, hráli jsme zodpovědněji s větším nasazením. Zlepšili jsme obranu na síti.

Brňané utkání nezvládli, vytratila se bojovnost ze zápasů v Ostravě.

Lubomír Střítecký

14. 3. Fatra Zlín - Dukla Liberec 3:2 (-18,15,-22,19,15)
Rozhodčí: Jiří Palát, Jiří Klaisner. Diváci: 300. Čas utkání: 113 min.

Domácí: Goga, Fila, Herich, Vukanovič, Čajan, Sedláček. Libero: Bence.
Střídali: Kolář, Fila, Krba, Jakubíček.

Hosté: Ticháček; Bíza; Ditrich; Vecovský, Jelínek, Zadražil. Libero: Kryštof.
Střídali: Čermák, Jokl, Steffan.

Kapitán: -
Trenér: Konečně jsme se soupeři vyrovnali na podání a přihrávce a díky bojovnosti celého týmu jsme dovedli utkání do vítězného konce.

Kapitán: -
Trenér: Domácím se v určitých fázích utkání dařil servis, který jsme však zvládli. Nahravač Goga však hrál po hráčích s horší obranou na síti čímž trpěla souhra obrana na síti a pole.

Vyrovnané utkání ve kterém však byli domácí vyjma prvního setu lepším i bojovnějším mužstvem.

Ivan Dostál

14. 3. VK Jihostroj Č. Budějovice - Ferram Opava 1:3 (28,-19,-25,-17)
Domácí: Rosenbaum D., Motys, Michal., Ventruba, Zach, Smrčka. Libero: Hababa.
Sřídali: Štolfa, Ulč, Mach, Draxl.

Hosté: Masný, Tomáš, Sukuba, Paták, Plichta, Demar. Libero: Provazník.

Kapitán Štolfa: -
Trenér Pommer: Po prvém setu se dostala Opava do pohody. Masný nás vždy přitlačil podáním.Opava lépe podávala.

Kapitán Demar: -
Trenér Chudík: Domácí začali velkým tlakem, nám se podařilo v koncovce 1. setu vyrovnat hru. V dalších setech jsme lépe podávali. Nechci hodnoti serii, cesta k jejímu konci dlouhá a bude velice náročná.

Vyrovnané utkání ve čtvrtém setu již pod taktovkou Opavy.

Zdeněk Scheichl

15. 3. JMP Brno - DHL Ostrava 0:3 (-19,-22,-19)
Rozhodčí: Kovář, Dočkal.

Domácí: Novák, Krč-Turba, Hroch, Vokál, Sekanina, Klapal. Libero: Václavík.
Střídali: Jelínek, Doležal.

Hosté: Kust, Zvolánek, Cerha, Konečný, Ching, Ledvoň. Libero: Správka.
Střídali: -

Kapitán: -
Trenér: Ostrava vyhrála zaslouženě, proti včerejšku jsme více bojovali, dokázali jsme držet krok. V koncovkách jsme se nevyvarovali chyb. Jinak jsem spokojen.

Kapitán: I přesto, že jsme prohráli 0:4 kromě třetího zápasu se za výkon nemusíme stydět.
Trenér: Brno podalo bojovnější výkon, my jsme dodrželi, co jsme si řekli za zaslouženě jsme vyhráli.

Ač se Brňané oproti včerejšku zlepšili a bojovali, na v poklidu hrající Ostravu to nestačilo. Zbytečné chyby v koncovkách je připravily alespoň o ten vytoužený set.

15. 3. Fatra Zlín - Dukla Liberec 1:3 (22;-29;-21;-21)
Rozhodčí: Luděk Grabovský, Jaromír Antušák. Diváci: 300. Čas utkání: 104 min.

Hosté: Ticháček; Bíza; Dittrich; Vencovský, Jeslínek, Zadražil. Libero: Kryštof.

Kapitán: -
Trenér: Výborný volejbal, rozhodl lepší servis soupeře v klíčových momentech.

Kapitán: Rozhodlo štěstí a možná jsme i víc chtěli. Zlí podal kvalitní výkon.
Trenér: Zlín začal ve velké euforii a první set hrál takřka bez chyb. V koncovce druhého setu se otočil průběh zápasu. Bojovností celého týmu jsme dovedli utkání do vítězného konce.

Domácí výborně začali a první dva sety byli lepším týmem, neuvěřitelně spackaná koncovka druhého setu vrátila hosty do hry. Zlepšeným podáním nedovolili domácím kvalitní útok , přesto se hrál nadprůměrný a dramatický volejbal se šťastným koncem pro hosty.

Ivan Dostál

15. 3. Jihostroj Č. Budějovice - Ferram Opava 3:2 (-26,-23,17,19,12)
Rozhodčí: Dvořák., Labašta M.

Domácí: Rosenbaum D., Motys, Mach, Ventruba, Zach, Smrčka. Libero: Hababa.
Sřídali: Michal.

Trenér Pommer: Vyrovnané utkání, od třetího setu jsme zlepšili podání a dostali soupeře pod tlak.

Trenér Chudík: Po dvou vyhraných našich setech se zlepšil náš soupeř na podání a dovedl utkání do vítězného konce.

Vyrovnané utkání plné bojovnosti. Na závěr větší vůli po vítězství projevili domácí.

15. 3. SKV Ústí n/L. - voleyball.cz Kladno 0:3 (-15,-27,-21)
Rozhodčí: Švejda, Rychlík.

Domácí: Sládeček, Salon, Sobotka, Pitner, Bican, Trýzna. Libero: Chromý.
Střídali: Kopáček, Moník, Nekola.

Hosté: Kotrch, Skladaný, Ogurčák, Pakosta, Rybníček, Marel. Libero: Polanský.
Střídali: Fokt, Linz.

Kapitán: -
Trenér: Soupeř nám kvalitním servisem nedal moc šancí, přesto jsme druhý set dokázali dohrát do koncovky, ale neuhráli jsme bohužel jednoduché míče v útoku. Třetí set už uklidněné Kladno zvrat nepřipustilo.

Kapitán: -
Trenér: Zápas jsme rozhodli dobrým servisem a kvalitní obranou, především na síti. Domácí podali v serii zatím nejslabší výkon.

První set jednoznačně pro Kladno. Domácí si nebyli schopni přihrát servis a když už se to náhodou povedlo, tak dělali tragické chyby v útoku. Další průběh zápasu už byl vyrovnaný, ale domácí nehráli povedený zápas a i tady tahali převážně za kratší konec. Zvláště nepovedená koncovka druhého setu (domácí vedli 20 : 17) určila ráz zbytku utkání.

Petr Javůrek

16. 3. SKV Ústí n/L. - volleyball.cz Kladno 1:3 (24,-15,-17,-18)
Rozhodčí: Němeček, Záhorcová.

Domácí: Holčík, Salon, Sobotka, Pitner, Bican, Trýzna. Libero: Chromý.
Střídali: Sládeček, Moník, Kopáček, Kadraba.

Střídali: Fokt, Linz, Novák.

Kapitán: -
Trenér: Soupeř podával zápas od zápasu kvalitnější výkon na servisu a v obraně, hlavně blok Kladna nám dělal velké problémy a rozhodl utkání.

Kapitán: -
Trenér: Přestože byl výsledek 3 : 1 byl to pro nás nejsnadnější utkání. I v druhém zápase za sebou jsme dokázali soupeře zatlačit servisem a ubránit.

Domácím se dařilo je v prvním setu, který dotáhli do vítězství. Potom se však Kladnu začal dařit servis a domácí doslova zpanikařili a hosté neměli se zbytkem zápasu žádné problémy.

18. 3. Dukla Liberec - Fatra Zlín 3:1 (-24,21,21,13)
Rozhodčí: Činátl, Večeřa, Hrníčko, Ludvíček.

Střídali: Čermák, Veselý.

Hosté: Čajan, Goga, Vukanovič, Filo, Sedláček, Herich, Fila. Libero: Bence.
Střídali: Jakubíček, Kolář.

Trenér: Zlín tři sety opět předváděl výborný volejbal, skvěle bránil a my naopak jsme měli problém s útokem krajních hráčů.
Kapitán: Začali jsme vlažně a málem jsme na to doplatili.

Trenér: Preciznější domácí si pohlídali poslední vítězství.
Kapitán: Účinná hra domácích, kde si pohlídali vítězství. Bohužel největší slabinoiu byl hlavní rozhodčí.

Liberecká Dukla dnes v nervozním zápase porazila Zlín 3:1 na sety a celou čtvrtfinálovou serii 4:1 na zápasy. První set dnešního zápasu rozhodla až dramatická koncovka, kde nejdříve promarnil setbol Liberec a Zlín naopak svůj první proměnil. Hosté ze Zlína pak lépe začali i druhý set, vedli 15:11, ale Dukla poté rychle obrátila na 17:16 a od té doby zápasu jasně kralovala. Druhý set vyhrála Dukla 25:21 a stejným poměrem také set třetí. Čtvrtý set byl už exhibicí domácích, hostům naopak pracovaly nervy, o čemž svědčí červená karta pro Zlínského Hericha.

Müller Jiří

18. 3. Ferram Opava - Jihostroj Č. Budějovice 0:3 (-33,-23,-21)
Rozhodčí: Krtička, Dvořák. Čas: 75 min. Diváci: 1 350.

Domácí: Masný, Tomáš, Piovarči, Paták, Plichta, Sukuba. Libero: Kysela.
Střídali: Kurian, Denár, Provazník.

Hosté: Rosembaum, Motys, Smrčka, Ventruba, Zach, Mach. Libero: Habada.
Střídali: Michal, Ulč, Draxl.

Kapitán: Sledovat to jen z lavičky je hrozné, děkuji divákum, kteří byli skvěli a slibuji,že zabojujeme a serii vrátíme do Opavy.
Trenér: Soupeř byl dnes lepší, opět ve vyrovnaném utkání, měl jsem tým hodně oslaben. Budeme bojovat, ale ať postoupí kdokoli, bude to mít v semifinále těžké, protože tato nesmyslná série na 4 vítězství je zničující…

Kapitán: Je to super, vedeme.
Trenér: Opět jsme vsadili na risk a to se vyplatilo.

Budějovice dnes zaskočily Opavu razantním servisem, výborným útokem i blokem a hrou v poli. Byly prostě o kousek lepší ve všech herních činnostech. Je třeba, říct že domácí tým trápila zranění respektive viróza - Denár, Sukuba, Plichta i Masný a to se dříve či později muselo projevit.
Vyrovnané dramatické utkání jak se na play-off sluší, nejvyšší návštěva a skvělá divácká kulisa…šťastnější hosté si odvážejí z Opavy cenné vítězství. Rozhodl druhý set, který domácí nedotáhli do vítězného konce ze stavu 20:15. Ve třetím setu si už nedali hosté vítězství vzít a nezopakovali chybu Opavy v Budějovicích. Za zmínku stojí výkon mladého Piovarčiho v dresu Opavy a nahrávače hostí Rossenbauma, jehož plachtící servis dělal domácím velké problémy.
Opava dokázala v Budějovicích již 3 x zvítězit, takže tato dramatická série je pořád otevřená!

20. 3. volleyball.cz Kladno - SKV Ústí n/Labem 3:0 (16,19,17)
Rozhodčí: Fink, Krsek.

Domácí: Skladaný, Ogurčák, Kotrch, Rybníček, Marel, Pakosta. Libero: Polanský.
Střídali: Novák, Fokt.

Hosté: Holčík, Moník, Trýzna, Pitner, Bican, Sobotka. Libero: Chromý.
Střídali: Sládeček, Nekola, Kuchař.

Kapitán: Chtěli jsme o postupu rozhodnout už dnes a to se podařilo.
Trenér: Byli jsme dnes lepším týmem ve všech činnostech.

Kapitán: Nezopakovali jsme výkon z prvních dvou utkání, hráli jsme špatně.
Trenér: -

Od začátku utkání dávali domácí jasně najevo, že postup do semifinále si chtějí zajistit hned v pátém utkání. Výborný Skladaný skvěle dirigoval útok Kladna, výborně útočili ale i přesně bránili všichni jeho spoluhráči. Hosté tentokrát nezopakovali bojovné výkony z prvních dvou utkání série, kdy v hale na Sletišti vybojovali dvě pětisetové bitvy a dokonce hned v prvním zápase získali skalp úřadujícího mistra. Působili mnohdy až odevzdaným dojmem, a tak po zásluze postoupil do semifinále obhájce titulu!

Sokolík

21. 3. VK Jihostroj Č. Budějovice - Ferram Opava 3:2 (-20,-15,16,16,7)
Rozhodčí: Krsek J., Švejda J.

Sřídali: Michal, Ulč, Štolfa.

Hosté: Masný, Tomáš, Sukuba, Paták, Plichta, Piovarči. Libero: Provazník.
Střídali: Demar, Kysela, Kurian.

Trenér Pommer: Náročnou serii jsme zvládli lépe fyzicky.

Trenér Chudík: Když nedokážeme dohrát utkání ve kterém vedeme 2:0, tak to není profesionální.

Prvé dva sety se domácí nemohli chytit. Od třetího setu se domácí dokázali lépe koncentrovat a zlepšili hru. Ve třech setech nedali již soupeři šanci.