Jihostroj Č. Budějovice - JMP Brno 1:3 (18,-28,-23,-22)

Domácí: Rosenbaum, Motys, Mach, Ventruba, Zach, Michal. Libero: Štolfa.

Hosté: Novák, Diviš, Klapal, Hroch, Krč-Turba, Mizerák. Libero: Václavík.

Kapitán: -
Trenér: -

Kapitán: -
Trenér: -

Po prvním vyhraném prvním setu domácí nezvládli koncovku druhého ani třetího setu. Ve čtvrtém setu Brno již dotáhlo utkání do vítězného konce. U domácích byla znát neúčest zraněných hráčů Smrčky a Habady.

Zdeněk Scheichl

87. utkání
DHL Ostrava - Fatra Zlín 3:0 (15,13,21)
Rozhodčí: Blažek J., Kovář V.ml. Štrouf D., Habarta B.

Domácí: Kust, Burrow, Cerha, Konečný, Ching, Kubala. Libero: Správka.
Střídali: Kadlc, Ledvoň.

Hosté: Jakubíček, Fila, Herich, Vukanovič, Čajan, Sedláček. Libero: Bence.
Střídali: Kolář, Goga, Krba, Filo.

Domácí: Jednoznačné vítězství, přehráli jsme hosty ve všech herních činnostech.
Trenér: Výborný výkon celého kolektivu.

Kapitán: Lepší výkon domácích, hlavně na servisu a útoku.
Trenér: Výborná hra domácích nám nedala šanci na dobrý výsledek.

Domácí měli zápas pod kontrolou, díky výbornému servisu a útoku.
Nejlepší hráči:
VK DHL Ostrava: Kust, Ching, Správka, Kubala, Správka, Cerha, Burrow.
VSC Fatra Zlín: Vukanovič

Zedník Tomáš, manažer klubu VK DHL Ostrava

88. utkání
Ferram Opava - Dukla Liberec 0:3 (-19,-17,-23)
Rozhodčí: Dočkal, Dvořák. Čas: 75 min. Diváci: 800.

Domácí: Masný, Tomáš, Demar, Paták, Plichta, Sukuba. Libero:Kysela.
Střídali: Kurian, Piovarčři, Provazník.

Hosté: Zadražil. Ticháček, Stefan, Ditrich Bíza, Jeslínek. Libero: Kryštof.
Střídali: Vencovský.

Kapitán: Zvedli jsme se až ve třetím setu, ale pustili jsme koncovku.
Trenér: Dukla byla dnes lepší na všech postech.

Kapitán: Denné vítězství.
Trenér: Soustředěný výkon, skvělý Bíza.

Dukla byla lepší ve všech činnostech, dělala daleko méně chyb, vyrovnanější byl pouze třetí set, v němž domácí vedli dokonce 20:15, ale Bíza na servise a další chyby domácích rozhodly o vítězství Liberce.

Radka Kyjovská

89. utkání
Vavex Příbram - SKV Ústí n/L. 3:2 (13,-23,15,-17,11)
Rozhodčí: Jiří Palát, Petr Němeček.

Domácí: Rosenbaum, Parkán, Anděl,Hýský, Boula, Havrlík. Libero: Kovář.
Střídali: Šimeček, Škodný,Křesťan.

Hosté: Sládeček, Salon, Sobotka, Pitner, Bican, Trýzna. Libero: Chromý.
Střídali: Nekola, Holčík, Moník.

Kapitán: -
Trenér J. Vojík: Vzhledem k velké marodce jsem s výsledkem spokojen.

Kapitán: -
Trenér: Utkání mělo jen průměrnou úroveň. Domácí zvítězili díky tomu, že ublokovali rozhodující míče v pátém setu.

Domácí psychicky zvládli velkou marodku a dovedli zápas za podpory výborného publika k vítěznému konci.

Vojík

90. utkání
Karbo Benátky n/J. - volleyball.cz Kladno 1:3 (-21,23,-20,-14)
Rozhodčí: Mgr. Rychlík, Ing. Činátl, Ing. Čermák, J. Ludvíček.

Domácí: Štika, Zita, Žmuda, Dlouhý, Němeček Vl., Tuček. Libero: Václav Němeček.
Střídali: Ticháček, Sýkora, Staněk, Starý.

Hosté: Skládaný, Marel, Holubec, Rybníček, Ogurčák, Fokt. Libero: Polanský.
Střídali: Pakosta, Kotrch.

Kapitán Marek Dlouhý: -
Trenér Lubomír Vašina: Myslím si, že některé výměny v prvních třech setech byly docela pěkné pro diváky, bohužel většinou končily pro soupeře. Určitě to byly takové ty důležité chvíle a momenty pro vývoj celého utkání, které nás srážely a nepustily nad soupeře. Mimo druhého setu, kde jsme prohrávali, myslím o šest, nebo o sedm bodů, se nám podařilo po Němečkově podání (2x eso) otočit nepříznivý vývoj setu a dostat se do takového hráčského transu a dotáhnout set do vítězného konce. Ve čtvrtém setu přidával soupeř body celkem jednoduše. My jsme nebyli schopni se s vývojem vyrovnat.

Kapitán Marek Pakosta: Začali jsme aktivněji a byli jsme lepší. Nebýt výpadku ve druhém setu, kdy jsme měli velké vedení a ztratili jsme ho na jednom postavení. Nedařilo se nám otočit postavení a zbytečně jsme ztratili set. Nebýt tohoto výpadku zvítězili bychom určitě 3:0.
Trenér Jan Svoboda: Podali jsme výborný výkon, mimo druhého setu, kdy jsme vedli o šest bodů, jsme nechali svojí nekoncentrovaností vrátit soupeře do zápasu. Jinak jsme soupeře drželi celý zápas pod sebou a byli jsme aktivnější

Hosté podali výborný kolektivní výkon podpořený velmi kvalitním podáním, když zaznamenali řadu přímých bodů z podání. Benátkám se povedl husarský kousek ve druhém setu. Benátky již prohrávaly 8:14, ale při Němečkově podání (2x eso) získaly po bezchybné hře vedení na svou stranu (15:14). V dramatické koncovce těsné vedení hráči Benátek udrželi a vyrovnali na 1:1. Rozhodující úder Kladna přišel v polovině třetí sady, když Kladno navázalo na výborný výkon z prvního setu a až do konce utkání mělo více ze hry.