6.12.2019

V sobotu se ve Šternberku bude bojovat o důležité body do tabulky

Podle papírových předpokladů by sobotní zápasy 14. kola UNIQA volejbalové extraligy žen 2019/20 neměly změnit pořadí v samotném čele tabulky. Co se však může značně promíchat, je pořadí týmů na dně tabulky.

Šelmy by měly potvrdit roli lídra extraligy v utkání s libereckou Duklou, kterou stále stíhají zdravotní problémy. Jasného favorita mají i další dva zápasy. Bylo by překvapením, kdyby Olomouc odjížděla z Frýdku-Místku poražena, stejně jako kdyby Ostrava proti Královu Poli nevyužila domácí palubovku a nebodovala.

Atraktivním utkání by mohl být duel mezi Prostějovem a Olympem. Prostějov se sice v prvním vzájemném zápase musel sklonit před pražským týmem, ale v domácím prostředí se mu daří. Otázkou však zůstává, jak se na obou týmech projeví „cestovní únava“ po středečních zápasech evropských pohárů.

V posledním utkání svedou bitvu o důležité body dva týmy ze dna tabulky. Sokolky ze Šternberku hostí přerovské Zubřice, kterým se stále nedaří navázat na bojovné výkony z minulé sezóny.

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Po ročním působení ve švýcarském Lugano se do české UNIQA extraligy vrací univerzálka/smečařka Marie Kozubíková, která posílí tým brněnských Šelem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Karolína Šprochová bude i v nadcházející sezóně hájit barvy Sokola, Frýdek-Místek však vymění za Šternberk.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Trenérského kormidla u družstva žen Sokola Frýdek-Místek se nově chopí Leoš Chalupa, asistentkou trenéra zůstává Alexandra Dedková.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Novou posilu získal Sokol Frýdek-Místek z pražského Olympu a tou je zkušená smečařka, popř. univerzálka Romana Staňková.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018