V Novém Veselí proběhne od 5. – 9. července 2020 společný kemp dívčích Nadějí a Benjamínků. Zatímco u Nadějí 08 se jedná již o 5. kemp, Benjamínci 09/10 se zúčastní projektu Základní škola volejbalu vůbec poprvé.
2008 | |
Vajsarová Adéla | VK Hronov |
Freiwaldová Tereza | VK Hronov |
Keková Michaela | VK UP Olomouc |
Dudková Magda | VK UP Olomouc |
Píšová Simona | Sokol Pardubice I. |
Šmerdová Layla | Boskovice |
Dupalová Michaela | VAM Olomouc |
Štěpánová Johana | SK Hlincovka |
Kulovaná Antonie | SK Hlincovka |
2009 | |
Krejčiříková Štěpánka | VK Polanka |
Michalíková Nela | VK Polanka |
Dařbujánová Linda | Sokol Pardubice I. |
Dvořáková Zuzana | Vol. Ústí nad Labem |
Mouchová Tereza | Vol. Ústí nad Labem |
Rybecká Marie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
Hůlová Šárka | Meteor Praha |
Jankovičová Anita | VK Polanka |
Bartošová Dominika | VK Polanka |
Kremláčková Aneta | Loko Plzeň |
Kovandová Kristýna | Loko Plzeň |
Salašová Lenka | Nové Veselí |
Prachařová Eva | Nové Veselí |
Vítková Nina | Nové Veselí |
Ficencová Barbora | Nové Veselí |
Konvalinková Karolína | Nové Veselí |
2010 | |
Vladařová Adéla | Loko Plzeň |
Ficencová Lucie | Nové Veselí |
Šorfová Justýna | Nové Veselí |
Mitáčová Agáta | Olymp Praha |
Sochrová Amálie | Olymp Praha |
Michalová Nela | Hlincovka |
Kulhanová Adéla | Hlincovka |
Mitáčová Jana | hlavní trenér, vedoucí družstva |
Fabikovičová Lenka | asistent trenéra |
Králíková Magda | asistent trenéra |
Mitáč Stanislav | trenér |
Bednář Luboš | trenér |
Nerud David | kondiční trenér |
+ trenéři: | |
Sochr Radek | |
Frýdl Pavel | |
Hůlová Michaela | |
Vajsarová Martina | |
Havelka Jan |
Autor: Jana Mitáčová
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...