Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
30.9.2019

Benjamínci chlapci 2007 - kemp v Kojetíně

Níže naleznete seznam hráčů na Kemp Benjamínků 2007 - chlapci, který proběhne v Kojetíně ve dnech 4. – 7. října 2019.

Hráči:

Doležal Jan SK Volejbal Brno z.s.
Zicha Ondřej SK Volejbal Brno z.s.
Vydra Tobiáš Břeclav
Uherek Šimon SK Volejbal Brno z.s.
Komínek Jakub Blue V.Ostrava
Mohyla Ondřej Blue V.Ostrava
Donát Jiří VK Znojmo
Knebl David VK Znojmo
Dušek Jakub VAM Olomouc
Orsava Hynek SK Kojetín
Jančík Lukáš SK Kojetín
Židlík Martin SK Kojetín
Kapounek Lukáš SK Kojetín
Pokorný David SK Kojetín
Cifka Matyáš SK Kojetín
Frýdl Pavel  SK Kojetín
Havlíček Max SK Kojetín
Malčík Erik SK Kojetín
Hybner Lukáš SK Kojetín
Krupka Martin Tesla Brno
Rozsypal Šimon VK Znojmo
David Štěpán  VK Znojmo
Šugar Ondřej Tesla Brno
Buček Petr  VAZ Olomouc
Dočkal Martin VAZ Olomouc
Šerý Jakub VAZ Olomouc
Fiala Matěj VAM Olomouc
Beniš Ondřej Green Volley Beskydy
Kohut Matěj  ŠK Raškovice
Strnadel Daniel  ŠK Raškovice
Ochrana Ladislav Tesla Brno
Babáček Aleš Tesla Brno
Skoupý Ondřej Tesla Brno
Dobeš Radim VK Valašské Meziříčí
Adámek Václav Green Volley Beskydy

Trenéři:

Zach Jiří 
Haník Zdeněk 
Pelikán Ivan
Vodičková Monika 
Svoboda Jan
Sonnek Jan
Moravčík Jan
Jakovcová Barbora
Ančincová Kateřina
Bednář  Jan
Zapletal Petr
Frýdl Pavel

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže ČVS – chlapci

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák / Maňas – Šépka / Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera / Šotola – V. Beneš / Havlín 2:0 (21:17,...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018