25.1.2016

3. ročník Republikové soutěže mladšího žactva 2016

1. Termíny: Regionální kolo

- Mladší žákyně - 9. - 10. 4. 2016

- Mladší žáci - 16. - 17. 4. 2016

Republiková finále

- Mladší žákyně - 29. 4. - 1. 5. 2016

- Mladší žáci - 30. 4. - 1. 5. 2016

2. Vedoucí soutěží: Mladší žáci - Jaroslav LINHART   

linhart@cvf.cz - MT: 728 661 797

Mladší žákyně - Dana POUROVÁ  

pourovad@seznam.cz MT: 606 169 751 

3. Přihlášky:   

Do 11. března 2016 elektronicky vedoucím příslušné soutěže.
V přihlášce uveďte zájem o uspořádat skupinu regionálního kola.

4. Účastníci:

Regionální kola:  Všechna přihlášená družstva mladšího žactva rozdělená do skupin.

Republikové finále:16 družstev postupujících z regionálních kol. 

5. Úhrada nákladů:

Regionální kola: Přihlášená družstva uhradí pořadateli vklad ve výši 1 000 Kč

Republikové finále: ČVS poskytne každému pořadateli na technické zabezpečení dotaci ve výši 15 000 Kč.

Postupující družstva uhradí pořadateli vklad ve výši 1 000 Kč..

6. Předpis:      

Hraje se dle platných sportovně technických předpisů – čl. 2 SŘV.

V kategorii dívek i chlapců není povolen start libera.

Hraje se míči Gala, míče pro rozcvičení a utkání mají družstva vlastní. V republikovém finále zajišťuje míče pro rozcvičení pořadatel

Výška sítě mladší žáci - 215 cm

mladší žákyně - 215 cm

7. Startují:       

Chlapci narození po 1. 1. 2002 a mladší.

Dívky narozené po 1. 7. 2002 a mladší.

8. Podmínky účasti:

Soupiska vytvořena systémem VIS ČVS pro kategorii mladšího žactva.
Platné členské průkazy ČVS.
Soupiska z regionálního kola platí i pro republikové finále a nelze ji doplňovat.

9. Hrací systém:

Regionální kola: Rozdělení do skupin provede na základě došlých přihlášek řídící soutěže s přihlédnutím ke vzdálenosti družstev od místa konání.
Skupiny v rozmezí min. 5 až max. 10 družstev.
Hrací systém určí vedoucí soutěže po dohodě s pořadatelem.
Hraje se na dva vítězné sety každý s každým (italské bodování).
V utkání regionálních kol nejsou uplatňovány technické oddechové časy.

Republikové finále: Družstva budou rozdělena do čtyř skupin po čtyřech účastnících. Družstva na 1. a 2. (3. a 4.)se sloučí skupina A a B, C a D vytvoří čtyřčlennou skupinu a budou hrát každý s každým se započítáním vzájemného utkání ze základních skupin. Po skončení se odehrají utkání play off o umístění  1 – 4, 5 – 8 atd. 

10. Postupy:   

Postup do republikového finále z jednotlivých skupin regionálního kola  bude určen řídícím soutěže tak, aby postoupilo 16 družstev, včetně pořadatele (automatická účast) do republikového finále.

11. Pořadatelé:     

Pořadatelé regionálních kol budou vybránina základě zájmu oddílů o pořádání řídícími soutěží.

Pořadatelé republikového finále:

Mladší žákyně - VK Královo Pole

Mladší žáci - TJ Nový Jičín

12. Výsledky:

Pořadatelé regionálních a republikových kol jsou povinni průběžně zadávat výsledky do VISu.

13. Rozhodčí:      

Pro regionální kola zajišťuje pořadatel ve spolupráci s KR příslušného KVS.
Rozhodčí pro republikové finále deleguje KR ČVS ve spolupráci s KR příslušného KVS, kde je turnaj uspořádán.
Utkání řídí jeden rozhodčí. Kvalifikované zapisovatele zajistí pořadatel.
Rozhodčí na jednotlivá utkání deleguje hlavní rozhodčí.
Odměna za řízení utkání a náhrady rozhodčích budou určeny dohodou.

14. Námitky:         

Jejich podání se řídí čl.29 a 32 SŘV. 

15. Ceny:             

ČVS zajišťuje:
Diplomy pro všechna družstva a nejlepší hráčky/hráče.
Pohár pro vítězné družstvo.
Medaile pro první tři družstva.
Poháry pro nejlepší hráčky, hráče a trenéry.

Věcné ceny pro republikové finále v rámci možností zajišťuje pro družstva pořadatel.

Vítězové 2. ročníku:

Mladší žákyně             TJ SK Hlincovka

Mladší žáci                  TJ Nový Jičín

 

MUDr. Petr Juda                                                                                            Mgr. Rudolf Malý
předseda RM ČVS                                                                                          sekretář RM ČVS

Krátké zprávyArchiv
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Igor Gorgonzola Novara 0:3 (24:26, 13:25, 15:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015