Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
9.5.2019

Nominace Lvíčat chlapců 03/04 - Vysoké Tatry

Příprava na ME U17 začíná. Hlavní trenér RD 03/04 Jiří Zach oznámil nominaci na VT ve Vysokých Tatrách. Na Štrbském plese se bude reprezentační družstvo připravovat od 23. – 28. května 2019 společně s RD 99/00.

 

Nominovaní hráči:

Zelenka Ondřej  Č.Budějovice B
Šotola Petr Kolín B
Klajmon Jakub Brno B
Bukáček Tomáš Brno B
Bryknar Šimon Liberec N
Hoang Trumg Hieu Kolín N
Fabikovič Daniel Břeclav S
Jirásek Jan Brno S
Ureš Jakub  Příbram S
Benda Jiří Blue Ostrava S
Havlásek Tomáš Nový Jičín S
Závodský Aleš  Ostrava S
Stieber Rudolf Kolín  U
Černoch Kryštof Nový Jičín L
Pelikán Jakub Havířov U
Kollátor David Hradec Králové U

Realizační tým:

Zach Jiří
Pelikán Ivan
Šotola Miroslav
Moravčík Jan
Bendová Bára

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018