Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20.11.2017

Nominace na VT RD lvíčat chlapci 2003/2004 - Mikulov

Vážení sportovní přátelé, ve dnech 3. až 6. 12. 2017 se v Mikulově uskuteční již třetí kemp Lvíčat 2003 a mladší - chlapci. V přiložené pozvánce jsou podrobnosti pro účastníky.

 

Pozvánka ZDE

Seznam pozvaných hráčů na VT v Mikulově 3. - 6. 12. 2017

Stieber Rud. Kolín U
Šotola Petr Kolín B, S
Hong Trump Kolín N
Bryknar Šimon D. Liberec N
Veselý Lukáš  D. Liberec B
Beránek Petr D. Liberec S
Zelenka Ondřej  Č. Budějovice B
Homan Ondřej  Č:B udějovice L
Richter Mikuláš Č. Budějovice B
Toth Lukáš Č. Budějovice S
Leština Josef Č. Budějovice S
Smažík David  Č. Budějovice N
Pokorný Kryštof Č. Budějovice N
Kollátor David Hr. Králové  B
Ureš Jakub  Příbram  S
Peterka Matouš Příbram  L
Bláha Tomáš  Příbram  U
Šálek Matěj Příbram  L
Sýkora Vojtěch Příbram  S
Šenkýř Vojtěch ČZU Praha S
Masopust  Jiří ČZU Praha U
Kříž  Filip ČZU Praha B
Kurka Daniel ČZU Praha N
Krča Jan ČZU Praha S
Vodička Eduard ČZU Praha S
Tartanov Martin ČZU Praha S, N
Závodský Aleš Ostrava S
Vodička Josef  Odolena Voda S
Vomáčka Ondřej Prosek N
Špaček Matouš Meziříčí S
Vanini Jan V. Meziříčí S
Janík Jan Zlín S. Město S
Brož Vojtěch Ústí n. Labem U
Rotternborn Jan Ústí n. Labem N
Pelikán Jakub Havířov N, U
Petřvalský Alex Zlín S

Trenéři: J. Zach, I. Pelikán, L. Šrámek, J. Moravčík, M. Šotola

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci

Krátké zprávyArchiv
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

semifinále: Česká republika - Estonsko 3:1 (29:31, 27:25, 25:18, 25:21)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

Česká republika - Chile 3:0 (25:15, 25:17, 25:18)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

Kuba - Česká republika 0:3 (19:25, 22:25, 21:25)

 
Final Four 2018 CEV Golden European League - Budapešť

o 3. místo - Finsko/Česká republika 1:3 (17:25, 26:28, 27:25, 21:25), finále - Bulharsko/Maďarsko 3:0 (25:12, 27:25, 25:14)

 
Final Four 2018 CEV Volleyball Golden European League - Karlovy Vary

finále: Estonsko - Česká republika 3:0 (25:21, 25:22, 25:21), o 3. místo: Portugalsko - Turecko 2:3 (16:25, 25:21, 14:25, 25:22, 11:15)

 
Final Four 2018 CEV Volleyball Golden European League - Budapešť - semifinále

Maďarsko - Česká republika 3:0 (25:21, 25:19, 25:19), Bulharsko - Finsko 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)  

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018