Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
22.5.2020

Nominace RD dívek 04/05 - Mikulov

Reprezentační družstvo kadetek 04/05 začíná se společnou přípravou od 5. – 9. června 2020 v Mikulově. Nominovány byly všechny hráčky širšího výběru, některé hráčky se však z důvodu účasti na termínu státních přijímacích zkoušek na SŠ z tohoto VT omluvily a budou uvolněny a nominovány na další VT.

Nominované hráčky:

Kateřina Pelikánová VK KP Brno N
Eliška Výtisková TJ Ostrava N
Bára Abendroth TJ Sokol Šternberk N
Jana Dvořáková TJ Slávia Hradec Králové – omluvena B
Monika Brancuská Sokol Pardubice B
Zuzana Žáková VK Dukla Liberec – omluvena B
Elen Jedličková TJ Ostrava B
Aneta Bauerová TJ Ostrava S
Barbora Bohuslavová Volleyball Nymburk       S
Zuzana Kamasová VK KP Brno S
Antonie Kelnárová PVK Olymp Praha  S
Viktorie Dvořáková TJ Dukla Liberec S, U
Adéla Mitáčová PVK Olymp Praha L
Zuzana Navrátilová VK KP Brno L
Andrea Píchalová  VK Prostějov L
Simona Marešová VK Prostějov S
Karin Lazárková TJ Sokol Šternberk U
Barbora Filipová PVK Olymp Praha                      U
Marie Rožnovjáková VK KP Brno                                    U, B
Koldová Tereza PVK Olymp Praha S

Realizační tým:

Luboš Bednář hlavní trenér
Magda Králíková asistent trenéra
Jana Mitáčová asistent trenéra, vedoucí družstva
David Nerud kondiční trenér
Michaela Pachmanová fyzioterapeut, masér

 

Autor: Jana Mitáčová

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Ostrava vstoupí do nového ročníku UNIQA volejbalové extraligy mužů s novou nahrávačskou dvojicí. Z polského týmu Stal Nysa přichází Sebastian Matula...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Ústí nad Labem posílí kanadský smečař Lars Bornemann, který byl dvě sezóny svěřencem trenéra Zdeňka Šmejkala a spoluhráčem reprezentačního...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Nahrávač Luboš Bartůněk se po sezóně odehrané v dresu pražských Lvů vrací do Ústí nad Labem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Návrat do české UNIQA volejbalové extraligy mužů hlásí reprezentační nahrávač Jakub Janouch, po dvou sezónách v německém Friedrichshafenu bude...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Estonský nahrávač Robert Viiber se po dvou letech loučí s Odolenou Vodou a míří vstříc novému angažmá do Příbrami.  

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Králova Pole se bude muset obejít bez služeb blokařky Kateřiny Kvapilové, která míří do Prostějova.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018