30.4.2015

Seznam RD JUNIORKY 96/97 a realizační tým v roce 2015

logo

HRÁČKY - REALIZAČNÍ TÝM >>>

Nominace širší 2015

1. Kurková Marie N PVK Olymp Praha
2. Šimáňová Pavlína B PVK Olymp Praha
3. Tesařová Marika B VK KP Brno
4. Mlejnková Michaela S PVK Olymp Praha
5. Ondrušková Zuzana      S TJ Ostrava
6. Nová Lucie U PVK Olymp Praha
7.     Diatková Tereza U      VK KP Brno
8. Sebroňová Anežka S VK Madeta Č. Budějovice
9. Frommová Justýna B PVK Olymp Praha
10. Fomenková Barbora S PVK Olymp Praha
11. Valková kateřina N TJ Ostrava
12. Stavinohová Adéla L VK AGEL Prostějov
13. Bartošová Gabriela B PVK Olymp Praha
14. Kalhousová Lucie S PVK Olymp Praha
15. Vaňková Nikola L VK KP Brno

Širší

- Křišťanová Nikola U SK Španielka Řepy
- Jakovcová Barbora B TJ Sokol Španielka Žižkov
- Šloufová Šárka N VK KP Brno
- Komárková Anna S PVK Olymp Praha
- Uhlířová Klára L VK KP Brno
- Hudylivová Eva B VK KP Brno
- Mikelová Klára S VK KP Brno
- Meidlová Pavla S VK AGEL Prostějov
- Hrazdirová Veronika       S VK KP Brno
- Kopáčová Gabriela U VK KP Brno
- Suchá Anna U VK KP Brno
- Baumruková Tiziana N PVK Olymp Praha
- Beránková Eva S VK KP Brno
-       Lakomá Eva B    VK AGEL Prostějov

Realizační tým:

Hlavní trenér Ondřej MAREK
Tým manager Ondřej Foltýn
Asistent trenéra      Zdeněk Pommer ml.
Lékař Zdeněk Čech
Masér Zdeněk Zítka
Statistik Zdeněk Sklenář
Krátké zprávyArchiv
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – Dinamo Krasnodar 1:3 (25:16, 14:25, 18:25, 19:25)

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Imoco Volley Conegliano 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

 
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015