Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
1.1.2015

Seznam RD KADETKY 98/99 a realizační tým v roce 2014

logo

HRÁČKY - REALIZAČNÍ TÝM >>>

Nominace na kvalifikaci ME KKY U18 2015

4. Jandová Veronika B PVK Olymp Praha
16. Cruz Sarah B TJ Nový Jičín
8. Frommová Justýna B        PVK Olymp Praha
7. Stavinohová Adéla L VK Agel Prostějov
3. Valentová Eva L Madeta České Budějovice
17. Baumruková Tiziana         N PVK Olymp Praha
12. Šmídová Nicole N VŠ Plzeň
2. Černá Daniela S Madeta České Budějovice
10. Kopáčová Gabriela S VK KP Brno
6. Mikelová Klára S VK KP Brno
9. Suchá Anna S VK KP Brno
1.   Meindlová Pavla S VK Agel Prostějov

Nominace širší 2014

. Bízková Markéta    
  Dudová Natálie S        SK UP Olomouc
  Neterdová Barbora S VK KP Brno
  Hanousková Lucie S Boskovice
. Vaďurová Jitka S VK KP Brno
. Valášková Vendula                  S     VK Agel Prostějov
. Judlová Hana S VK Rokycany
. Paterová Tereza S PVK Olymp Praha
  Pogányová Tereza S VK KP Brno
  Morávková Tereza S VK Sever Žatec
. Šmídová Natálie S VŠ Plzeň
  Štochlová Marie - Sára S TJ Baník Příbram
. Šloufová Šárka S TJ Sokol Bedřichov
  Knorová Lenka S Hlincovka
. Plešingrová Markéta S VK KP Brno
. Kohoutová Dorota L        Hradec Králové
  Boušková Nikola N Madeta České Budějovice
  Pluhařová Tereza L PVK Olymp Praha
  Kurečková Kateřina                 S Madeta České Budějovice
  Přibylová Anna N VK KP Brno
. Vrábelová Adéla S PVK Olymp Praha
  Štundová Alena   TJ Sokol Frýdek-Místek
  Ledahudcová Hana   VK KP Brno

REALIZAČNÍ TÝM

Vedoucí družstva        Petr Štětka
Trenér Aleš NOVÁK
Asistent trenéra Petra Netrvalová, Erik Nezhoda
Lékař Lukáš Pospíšil
Fyzioterapeut, masér       
Kateřina Pillerová
Statistik  
Kondiční trenér Miroslav Vavák

Manažer družstva Petra Žilková
Fyzioterapeut Michaela Pachmanová
Krátké zprávyArchiv
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (18,-23,-24,-21)  

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (169,-24,-14,-19)

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 0:3, dodatečný set 1:0 (-25,-21,-19,19)

 
FIVB World Tour ***** - Vídeň

Hermannová / Sluková – Barbara / Fernanda (BRA) 2:1 (10:21, 21:16, 15:12), Hermannová / Sluková – Maria Antonelli / Carol (BRA) 2:0 (22:20, 21:19)

 
FIVB World Tour ***** - Vídeň

Hughes / Summer (USA) – Hermannová / Sluková 0:2 (12:21, 12:21), Ricardo / Guto (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:14, 21:19), Clancy / Artacho...

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Francie 3:1

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018