31.12.2017

Nominace kadetek na kvalifikaci ME U17 2018

Na základě výsledků a předvedených výkonů na turnaji MEVZA 2017 v Maďarském Gyôru, kde kadetky 02/03 obsadily krásné druhé místo, trenér Novák nominoval na 2. kolo kvalifikace ME U17 2018 do Olomouce 4. - 7. 1. 2018 tyto hráčky:


 

Hráčka Narozena Klub Post
Brichtová Michaela 2002 SK Hlincovka Útočnice
Droznová Lucie 2002 PVK Olymp Praha Nahrávačka
Grabovská Květa 2002 VK KP Brno Nahrávačka
Hiklová Klára 2002 VK Kralupy Útočnice
Kneiflová Ema 2002 TJ Sokol Šternberk Blokařka
Koulisiani Ela 2002 VK KP Brno Blokařka
Langerová Petra 2002 VK UP Olomouc Libero
Neuschaeferová Kylie 2002 PVK Olymp Praha Útočnice
Plačková Alžběta 2002 PVK Olymp Praha Libero
Pokorná Eliška 2002 VK KP Brno Útočnice
Smolková Michaela 2003 TJ Dukla Liberec Útočnice
van Gorp Martina 2003 PVK Olymp Praha Útočnice

Náhradnice
     
Egermajerová Aneta   BVC Chodov  
Krejčová Adéla   Volejbal Tábor  
Pospíšilová Barbora   Volejbal Plzeň  
Švejnohová Lucie   Volejbal Plzeň  
Virtová Veronika   Volejbal Plzeň  


Realizační tým
     
Manažer   Petra van Gorp Adamová  
Hlavní trenér   Aleš Novák  
Asistent trenéra   Martin Hroch  
Fyzioterapeut   Gina Balounová  
Statistik   Dan Merta  

 

Autor: Petra van Gorp Adamová – manažer RD 2002/03 

Krátké zprávyArchiv
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015