18.4.2017

2017 ME U19 KADETŮ již klepe na dveře! Jaké je složení týmu a na koho Češi narazí?

Již tuto sobotu 22. 4. 2017 začíná v Půchově a v Gyoru (Slovensko a Maďarsko) 2017 ME U19 kadetů. Jako vždy v poslední době je celá příprava poznamenaná nominačními problémy. Na jednu stranu to jsou problémy příjemné, vyplývající z dobré výkonnosti reprezentujících hráčů, na straně druhé to je problém, který může ovlivnit i výsledky na ME. Při předcházejících nominacích bylo největším problém jméno Džavoronok, tentokrát je to Šotola (a také Humler a Kozák). Většinou jsou to hráči, kteří již mají své jméno na soupiskách extraligy a kteří i významně zasahují do bojů v extralize... České Budějovice mají velkou marodku a samozřejmě, že v boji o titul chtějí mít to nejlepší, čím mohou disponovat. Přesto je dokonáno a těchto 12 jmen bude reprezentovat Českou republiku na ME na Slovensku!

Nominovaní hráči na 2017 ME U19 kadetů 99/00:

Nahrávači:

 • Ondřej Piskáček – Dukla Liberec
 • Radim Šulc – VSC Fatra Zlín

Smečaři:

 • Jan Svoboda – ČZU Praha
 • Lukáš Vašina – VK Ostrava
 • Filip Humler – VK Č. Budějovice
 • Michal Roháček – ČZU Praha

Blokaři:

 • Josef Polák – VK Č.Budějovice
 • Jakub Varous – VSC Fatra Zlín
 • Pavel Horák – ČZU Praha

Univerzálové:

 • Miroslav Drozen – ČZU Praha
 • Marek Šotola – VK Č. Budějovice

Libero:

 • Jan Pavlíček – TJ. Č. Lípa (Dukla Liberec)

Kdyby na šampionát mohlo jet více hráčů, určitě by si to zasloužili tito hráči, kteří absolvovali celou přípravu: Martin Gerža – SK Brno, Jiří Toman – ČZU Praha, Jiří Mikulenka – VK Příbram!

Očima trenéra Jiřího Zacha:

"Opět tedy prožívám naplno stres, který vždy předchází ME. Na jednu stranu očekávání a prožívaní snů o velkém vítězství a na stranu druhou strach, který má někdy až živočišnou podobu, jak proboha dopadneme a co se stane, když se to nepovede, zanedbali jsme s realizačním týmem na něco, neuvědomili jsme si něco podstatného, nominovali jsme ty nejlepší. Navíc Púchov je blízko a lze v hledišti očekávat spoustu známých trenérů a samozřejmě rodičů a ti všichni budou hodnotit a hodnotit a hodnotit..." 

"V tom stresu, který já a můj realizační tým (Jan Svoboda a Jan Moravčík jako asistenti, Martin Sedlák jako fyzioterapeut a masér, Luděk Kohlmann jako vedoucí, Petr Žilková jako statistička) prožíváme jen jeden aspekt, který je velice příjemný. Jsme opět tam, postoupili jsme a budeme hrát se 12 nejlepšími družstvy Evropy. Dobrý pocit, který je přímo povznášející. Část ČVS, jež nazýváme mládežnickou a přesněji řečeno chlapeckou a do níž patří RD kadetů, jako její elitní součást, to opět dokázala. A velice důležité je právě slovo „OPĚT“. Takže pozvánka pro všechny do Púchova a když ne osobně tak aspoň v mysli podpořit RD kadetů 99/00 v bojích s: Tureckem, Finskem, Slovenskem, Francii, Rumunskem!

Takže HODNĚ ŠTĚSTÍ, KADETI!

 

Autoři: Mgr. Jiří Zach, Luděk Kohlmann a Mgr. Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015