Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
28.7.2019

Nominace RD žen na olympijskou kvalifikaci - Ningbo (CHN)

Reprezentační trenér žen Giannis Athanasopoulos oznámil třináctku hráček na kvalifikační turnaj o účast na OH 2020. Od 28. – 30. července 2019 absolvuje tým poslední přípravu na Kladně, odkud se vydá vstříc třem zápasům kvalifikační skupiny B do čínského Ningbo (2. – 4. 8. 2019).

Nominované hráčky:

Dostálová Veronika libero
Vaňková Nikola libero
Trnková Veronika blokařka
Purchartová Barbora blokařka
Holásková Kateřina blokařka
Orvošová Gabriela univerzálka
Patočková Tereza univerzálka
Janečková Simona smečařka
Kozubíková Marie smečařka
Kossányiová Andrea smečařka
Mlejnková Michaela smečařka
Šmídová Pavla nahrávačka
Kopecká Simona  nahrávačka

Realizační tým:

Athanasopoulos Giannis hlavní trenér
Hroch Martin asistent trenéra
Zarcynski Mateusz asistent trenéra
Zítka Zdeněk masér
Šimonek Adam statistik
Bereš Viktor lékař
Doležalová Michaela týmový manažer

 

Autor: Miloslav Javůrek - manažer reprezentace

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018