11.5.2018

První přípravné utkání odehrály naše ženy v Polsku

Přípravná utkání začala i našemu reprezentačnímu výběru žen. Domácím Polkám podlehly až v koncovkách setů.

Polsko – Česká republika 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)

Sestava a body ČR: Kossányiová 12, Trnková 1, Toufarová 6, Mlejnková 8, Strušková 8, Valková 3, libera Dostálová, Chevalierová. Střídaly: Nová, Kopáčová 4, Baumruková, Holásková 2

Češky po většinu času držely se soupeřkami krok a dokonce i vedly, ale bohužel, vždy od druhé půlky setu, se jim přestalo tolik dařit a koncovku prohrály.

Zdeněk Pommer (trenér ČR): „Dneska jsme měli výborné začátky a vstupy do setů. Polsko je silný soupeř a myslím si, že tento sparing splnil svůj účel. V určitých fázích mezihry se musíme zlepšit a musíme být agresivnější. Dnes jsme hůř přihrávali a podávali než soupeř a to budeme chtít zítra změnit. S naší bojovností a nasazením jsem spokojen.“

V dodatečném čtvrtém setu potom Polsko zvítězilo 27:25.

Sestava dodatečný set: Valková, Nová 3, Holásková 4, Orvošová 3, Hodanová 4, Strušková 1, libero Dostálová, Chevalierová. Střídaly: Baumruková, Kopáčová 3

Autor: Julie Kovářová – manažer družstva

Finále 1. ligy mužů - živě

Finále 1. ligy mužů 2018/19 startuje dnes v 20:00 hodin.

Final Four Středoevropské ligy MEVZA 2018/19 - ženy - finále

VK UP Olomouc - Nova KBM Branik Maribor (SLO) 3:1 (25:19, 25:17, 20:25, 25:16)

Champions League 2018/2019 muži

VK ČEZ Karlovarsko – Azimut Leo Shoes Modena (ITA) 0:3 (18:25, 21:25, 19:25)

2018/19 MEVZA Středoevropská liga - ženy

VK UP Olomouc bude hostit od 9. - 10. března 2019 Final Four Středoevropské ligy MEVZA.

Kvalifikace na ME 2019 v sitting volejbale

Turecko - Česká republika 3:0 (25:15, 25:19, 25:22), Česká republika - Francie 0:3 (13:25, 23:25, 16:25), Slovinsko - Česká republika 3:0 (25:12,...