Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Extraliga muži - 1. část soutěže
1. kolo
1 15. 10. 2016, 18:00 ČZU Praha - Č. Budějovice 1:3 (20,-16,-13,-16)
2 15. 10. 2016, 18:00 Kladno - Zlín 0:3 (-16,-20,-18)
3 18. 10. 2016, 18:00 Liberec - Brno TV 3:2 (23,-23,-25,22,10) ct sport
4 15. 10. 2016, 18:00 Odolena Voda - Benátky n. J. 2:3 (23,22,-20,-19,-13)
5 15. 10. 2016, 18:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:0 (20,18,11)
6 15. 10. 2016, 17:00 Ostrava - Příbram 3:2 (22,-25,15,-30,8)
2. kolo
7 24. 10. 2016, 20:10 Č. Budějovice - Příbram TV 3:0 (16,21,20) ct sport
8 22. 10. 2016, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava 1:3 (21,-24,-18,-23)
9 22. 10. 2016, 17:00 Benátky n. J. - Karlovarsko 1:3 (19,-20,-21,-15)
10 22. 10. 2016, 18:00 Brno - Odolena Voda 2:3 (26,-16,-23,22,-13)
11 22. 10. 2016, 17:00 Zlín - Liberec 3:2 (-21,22,-17,22,11)
12 22. 10. 2016, 18:00 ČZU Praha - Kladno 0:3 (-18,-15,-15)
3. kolo
13 29. 10. 2016, 18:00 Kladno - Č. Budějovice 3:0 (22,16,19)
14 29. 10. 2016, 18:00 Liberec - ČZU Praha 3:1 (23,30,-23,13)
15 29. 10. 2016, 18:00 Odolena Voda - Zlín 3:1 (19,-21,25,23)
16 1. 11. 2016, 18:00 Karlovarsko - Brno TV 3:0 (15,23,17) ct sport
17 29. 10. 2016, 17:00 Ostrava - Benátky n. J. 3:1 (19,-12,21,25)
18 29. 10. 2016, 17:00 Příbram - Ústí n. L. 3:1 (19,-20,18,27)
4. kolo
19 3. 11. 2016, 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. 3:0 (23,16,15)
20 3. 11. 2016, 18:00 Benátky n. J. - Příbram 0:3 (-22,-23,-21)
21 3. 11. 2016, 18:00 Brno - Ostrava 3:0 (23,22,15)
22 3. 11. 2016, 17:00 Zlín - Karlovarsko 0:3 (-18,-20,-20)
23 3. 11. 2016, 19:00 ČZU Praha - Odolena Voda 3:0 (12,24,14)
24 3. 11. 2016, 18:00 Kladno - Liberec 3:1 (-20,14,17,27)
5. kolo
25 5. 11. 2016, 18:00 Liberec - Č. Budějovice 3:1 (-22,17,18,20)
26 5. 11. 2016, 18:00 Odolena Voda - Kladno 0:3 (-22,-15,-17)
27 5. 11. 2016, 18:00 Karlovarsko - ČZU Praha 0:3 (-22,-24,-23)
28 5. 11. 2016, 18:00 Ostrava - Zlín 3:0 (14,18,12)
29 5. 11. 2016, 17:00 Příbram - Brno 1:3 (18,-21,-26,-17)
30 5. 11. 2016, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. 3:2 (20,-26,21,-16,12)
6. kolo
31 11. 11. 2016, 18:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. 3:0 (25,16,23)
32 10. 11. 2016, 18:00 Brno - Ústí n. L. 3:1 (21,13,-20,16)
33 12. 11. 2016, 17:00 Zlín - Příbram 2:3 (-23,18,20,-20,-27)
34 12. 11. 2016, 18:00 ČZU Praha - Ostrava 2:3 (-12,24,25,-28,-14)
35 12. 11. 2016, 18:00 Kladno - Karlovarsko 3:0 (18,17,20)
36 12. 11. 2016, 18:00 Liberec - Odolena Voda Míče MIKASA 0:3 (-25,-15,-22)
7. kolo
37 19. 11. 2016, 18:00 Odolena Voda - Č. Budějovice 2:3 (-25,24,-12,21,-10)
38 23. 11. 2016, 18:00 Karlovarsko - Liberec 3:0 (21,20,20)
39 21. 11. 2016, 18:00 Ostrava - Kladno TV 0:3 (-21,-16,-23) ct sport
40 19. 11. 2016, 17:00 Příbram - ČZU Praha 3:0 (31,16,23)
41 15. 11. 2016, 18:00 Ústí n. L. - Zlín 1:3 (-21,-17,24,-22)
42 19. 11. 2016, 17:00 Benátky n. J. - Brno 1:3 (-16,20,-21,-31)
8. kolo
43 26. 11. 2016, 19:30 Č. Budějovice - Brno 3:2 (18,20,-24,-22,12)
44 26. 11. 2016, 17:00 Zlín - Benátky n. J. 3:2 (19,-21,-24,19,12)
45 26. 11. 2016, 18:00 ČZU Praha - Ústí n. L. 3:1 (16,21,-27,17)
46 25. 11. 2016, 18:00 Kladno - Příbram NH 3:0 (16,23,20)
47 26. 11. 2016, 18:00 Liberec - Ostrava 3:1 (-23,20,12,14)
48 28. 11. 2016, 20:10 Odolena Voda - Karlovarsko TV 2:3 (19,-17,21,-24,-20) ct sport
9. kolo
49 3. 12. 2016, 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice Míče MIKASA 3:0 (23,19,16)
50 3. 12. 2016, 17:00 Ostrava - Odolena Voda 3:2 (21,25,-11,-23,9)
51 3. 12. 2016, 17:00 Příbram - Liberec 2:3 (27,21,-17,-22,-12)
52 3. 12. 2016, 17:00 Ústí n. L. - Kladno 0:3 (-22,-20,-21)
53 3. 12. 2016, 19:00 Benátky n. J. - ČZU Praha 3:0 (19,22,21)
54 1. 12. 2016, 18:00 Brno - Zlín 2:3 (-23,-23,19,25,-7)
10. kolo
55 12. 12. 2016, 18:00 Č. Budějovice - Zlín TV 3:0 (10,19,16) ct sport
56 10. 12. 2016, 18:00 ČZU Praha - Brno 1:3 (17,-20,-18,-17)
57 10. 12. 2016, 18:00 Kladno - Benátky n. J. 3:1 (-21,18,20,19)
58 10. 12. 2016, 18:00 Liberec - Ústí n. L. 3:1 (18,19,-24,21)
59 10. 12. 2016, 18:00 Odolena Voda - Příbram 0:3 (-20,-27,-19)
60 10. 12. 2016, 18:00 Karlovarsko - Ostrava 3:1 (24,-20,19,27)
11. kolo
61 24. 11. 2016, 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 3:1 (-23,19,22,18)
62 15. 12. 2016, 18:00 Příbram - Karlovarsko 2:3 (24,21,-21,-17,-14)
63 15. 12. 2016, 18:00 Ústí n. L. - Odolena Voda 1:3 (-15,-18,23,-20)
64 15. 12. 2016, 18:00 Benátky n. J. - Liberec 0:3 (-17,-22,-21)
65 19. 12. 2016, 20:10 Brno - Kladno TV 0:3 (-23,-23,-20) ct sport
66 15. 12. 2016, 17:00 Zlín - ČZU Praha 3:1 (20,25,-30,17)
12. kolo
67 17. 12. 2016, 18:00 Č. Budějovice - ČZU Praha Míče MIKASA 3:0 (17,25,15)
68 17. 12. 2016, 17:00 Zlín - Kladno NH 1:3 (15,-19,-22,-22)
69 17. 12. 2016, 18:00 Brno - Liberec 2:3 (-20,17,-14,24,-11)
70 17. 12. 2016, 17:00 Benátky n. J. - Odolena Voda 3:2 (-23,22,22,-27,9)
71 30. 11. 2016, 18:00 Ústí n. L. - Karlovarsko 0:3 (-16,-17,-21)
72 17. 12. 2016, 17:00 Příbram - Ostrava 3:0 (18,19,20)
13. kolo
73 7. 1. 2017, 17:00 Příbram - Č. Budějovice 3:2 (-22,-22,22,13,13)
74 7. 1. 2017, 17:00 Ostrava - Ústí n. L. 3:0 (20,24,16)
75 7. 1. 2017, 18:00 Karlovarsko - Benátky n. J. 3:0 (18,12,17)
76 7. 1. 2017, 18:00 Odolena Voda - Brno 2:3 (18,-20,-19,16,-12)
77 7. 1. 2017, 18:00 Liberec - Zlín 3:0 (22,21,24)
78 16. 1. 2017, 20:10 Kladno - ČZU Praha TV 3:1 (18,-20,17,29) ct sport
14. kolo
79 14. 1. 2017, 18:00 Č. Budějovice - Kladno Míče MIKASA 1:3 (-23,-22,16,-25)
80 14. 1. 2017, 18:00 ČZU Praha - Liberec 3:1 (-23,14,25,10)
81 14. 1. 2017, 17:00 Zlín - Odolena Voda 3:2 (-21,22,-19,19,12)
82 14. 1. 2017, 18:00 Brno - Karlovarsko Míče MIKASA 3:2 (23,-19,-22,21,12)
83 14. 1. 2017, 17:00 Benátky n. J. - Ostrava 3:0 (23,15,18)
84 14. 1. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Příbram 1:3 (24,-14,-12,-24)
15. kolo
85 21. 1. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice 1:3 (-19,-16,20,-17)
86 21. 1. 2017, 17:00 Příbram - Benátky n. J. 3:1 (21,18,-23,19)
87 21. 1. 2017, 17:00 Ostrava - Brno 2:3 (22,18,-23,-18,-15)
88 21. 1. 2017, 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0 (23,22,18)
89 21. 1. 2017, 18:00 Odolena Voda - ČZU Praha 2:3 (16,-19,-21,19,-7)
90 21. 1. 2017, 18:00 Liberec - Kladno 3:1 (-19,20,18,17)
16. kolo
91 28. 1. 2017, 19:30 Č. Budějovice - Liberec Míče MIKASA Němeček P., Kvarda P.
92 28. 1. 2017, 18:00 Kladno - Odolena Voda Hudík M., Krtička J.
93 28. 1. 2017, 18:00 ČZU Praha - Karlovarsko Míče MIKASA Rychlík D., Činátl R.
94 31. 1. 2017, 18:05 Zlín - Ostrava TV Grabovský Z., Pecháček L. ct sport
95 28. 1. 2017, 18:00 Brno - Příbram Marschner R., Buchar T.
96 28. 1. 2017, 18:30 Benátky n. J. - Ústí n. L. Fink T., Nedbálek A.
17. kolo
97 4. 2. 2017, 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice Dušek P., Krtička J.
98 4. 2. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Brno Hudík M., Kvarda P.
99 4. 2. 2017, 17:00 Příbram - Zlín Dmejchal M., Němeček P.
100 5. 2. 2017, 17:00 Ostrava - ČZU Praha Gall J., Kubinec J.
101 6. 2. 2017, 18:05 Karlovarsko - Kladno TV Nedbálek A., Marschner R. ct sport
102 4. 2. 2017, 18:00 Odolena Voda - Liberec Záhorcová K., Kovář V.
18. kolo
103 9. 2. 2017, 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda Krtička J., Renčín K.
104 9. 2. 2017, 18:00 Liberec - Karlovarsko Kořenek J., Fink T.
105 9. 2. 2017, 18:00 Kladno - Ostrava Kovář V., Gall J.
106 9. 2. 2017, 19:00 ČZU Praha - Příbram Kvarda P., Velinov E.
107 9. 2. 2017, 17:00 Zlín - Ústí n. L. Pecháček L., Grabovský Z.
108 13. 2. 2017, 17:55 Brno - Benátky n. J. TV Gall J., Kmoníček J. ct sport
19. kolo
109 11. 2. 2017, 18:00 Brno - Č. Budějovice Grabovský Z., Pecháček L.
110 11. 2. 2017, 18:30 Benátky n. J. - Zlín Kubinec J., Gall J.
111 11. 2. 2017, 17:00 Ústí n. L. - ČZU Praha Němeček P., Velinov E.
112 11. 2. 2017, 17:00 Příbram - Kladno Renčín K., Záhorcová K.
113 11. 2. 2017, 17:00 Ostrava - Liberec Kovář V., Nedbálek A.
114 11. 2. 2017, 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda Fink T., Kostka M.
20. kolo
115 18. 2. 2017, 17:00 Č. Budějovice - Karlovarsko Záhorcová K., Kvarda P.
116 18. 2. 2017, 18:00 Odolena Voda - Ostrava Činátl R., Rychlík D.
117 21. 2. 2017, 17:55 Liberec - Příbram TV Renčín K., Krtička J. ct sport
118 18. 2. 2017, 18:00 Kladno - Ústí n. L. Nedbálek A., Kubinec J.
119 18. 2. 2017, 18:00 ČZU Praha - Benátky n. J. Marschner R., Fink T.
120 18. 2. 2017, 17:00 Zlín - Brno Buchar T., Dušek P.
21. kolo
121 4. 3. 2017, 17:00 Zlín - Č. Budějovice Dušek P., Buchar T.
122 4. 3. 2017, 18:00 Brno - ČZU Praha Fink T., Záhorcová K.
123 4. 3. 2017, 16:00 Benátky n. J. - Kladno Činátl R., Rychlík D.
124 4. 3. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Liberec Krtička J., Němeček P.
125 4. 3. 2017, 17:00 Příbram - Odolena Voda Kořenek J., Marschner R.
126 4. 3. 2017, 17:00 Ostrava - Karlovarsko Hudík M., Grabovský Z.
22. kolo
127 11. 3. 2017, 18:00 Č. Budějovice - Ostrava Rychlík D., Činátl R.
128 11. 3. 2017, 18:00 Karlovarsko - Příbram Marschner R., Dušek P.
129 11. 3. 2017, 18:00 Odolena Voda - Ústí n. L. Hudík M., Velinov E.
130 11. 3. 2017, 18:00 Liberec - Benátky n. J. Kvarda P., Kovář V.
131 11. 3. 2017, 18:00 Kladno - Brno Renčín K., Kořenek J.
132 11. 3. 2017, 18:00 ČZU Praha - Zlín Buchar T., Dmejchal M.
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; Fax: 245006209; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967; ICQ: 78496047
© ČVS 2015