Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
12.10.2017

Český pohár kadetů 2017/2018 - zpráva č. 1

Zpráva č. 1 - Českého poháru kadetů pro soutěžní období 2017 – 2018

Účastníci a org. pracovníci

skupina A      
SK Volejbal Ústí   Mgr. Miroslav Přikryl 604791146 miroslav.prikryl@seznam.cz
TJ Lok. Česká Lípa Jaroslav Linhart 728661797 j.linhart@volny.cz
Volley TEAM ČZU Praha Jiří Hornek 608256058 hornek@seznam.cz
TJ Slávia Hradec Králové Jakub Lejsek 732857154 lejsek@cvf.cz
Kladno Volejbal Vladimír Bednář 730649292 bedna5@volny.cz
       
skupina B      
Volejbal SK Prosek Ondřej Pastrňák 602937919 skprosek@gmail.com
Volejbal Tábor Ing. Ladislav Jelínek 602456431 ladis.jelinek@gmail.com
VK Č. Budějovice A Vojtěch Zach 605273044 vzsony4@gmail.com
VK Č. Budějovice B Olda Záhoň 775986716 zahor@email.cz
VK EURO SITEX Příbram Mirek Peterka 603837366 pbvolej@seznam.cz
       
skupina C      
SK Kojetín Radek Ptáček 777116201 radek.ptacek@ptacekps.cz
VK PEGAS Znojmo Mgr. Daniel Kasan 606208208 kasan@zsprim.cz
TJ Sokol GEODEZIE Č. Třebová Ing. Michal Kadlec 777787673 stmkadlec@gmail.com
TJ Sokol Bučovice Martina Žertová 777189530 mtaftova@post.cz
VO TJ Lanškroun Jiří Roubal 602620320 jirka.roubal@email.cz
       
       
Termín a pořadatel skupina A skupina B skupina C
29.10.2017 Hradec Králové Č. Budějovice Česká Třebová
3.12.2017 Česká Lípa Č. Budějovice Kojetín
7.1.2018 Hradec Králové Č. Budějovice Kojetín
4.2.2018 Kladno ??? Kojetín

 

Do finále postupuji první dvě družstva z každé skupiny a hraje se 14. a 15. 4. 2018 v Hradci Králové.

O další umístění hraji družstva na třetích místech, na čtvrtých místech a na pátých místech 15. 4. 2018. Pořadatelé budou určeny po odehrání skupin.

 

Pořadatelství bylo přidělováno klubům na základě žádostí na přihláškách. V případě, že se kluby domluví, je možné pořadatelství změnit.

Pořadatelé zašlou propozice jednotlivým družstvům.

 

Autor: Václav Mosler - řídící soutěže kadetů

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Kolarič / Basta (SRB) 2:1 (18:21, 21:13, 15:10), Plavins / Tocs (LAT) – Dumek / Berčík 2:0 (21:15, 21:12), Hermannová /...

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Bělorusko 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)  

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Hermannová / Sluková – Jupiter / Chamereau (FRA) 2:1 (20:22, 21:15, 15:10), Kolocová / Kvapilová – Dabizha / Mastikova (RUS) 2:0 (21:15,...

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Beeler / Krattiger (SUI) 0:2 (16:21, 14:21), Stoyanovskiy / Velichko (RUS) – Dumek / Berčík 2:0 (21:12, 21:15)

 
2018 CEV ME U20

Finsko - Česká republika 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 23:25)

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018