Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
5.3.2019

Zpráva z třetího kola turnaje Českého poháru kadetek a juniorek

Třetí kolo ČP kadetek a juniorek 2018/19 proběhlo 16. - 17. 2. 2019 v Olomouci (1. a 3. osmička) a v Rychnově n. K. (2. osmička ) - výsledky jsou na VISu. Do třetí osmičky se nedostavilo družstvo Slavia Praha a v téže osmičce nedokončil turnaj tým Volejbal Kroměříž. Pořadatelé Sokol Šternberk a TJ Sokol Třebechovice p. O zajistili důstojný průběh turnaje. Ve 3. osmičce nastoupilo mimo soutěž družstvo Olomouce. Nebylo hlášeno žádné zranění.

 

Zařazení družstev do jednotlivých osmiček po 3. kole:

1. osmička 2. osmička 3. osmička
1. Tatran Střešovice  1. Mor. Slavia Uh. Hradiště  1. SK Volejbal Kolín JKY 
2. Sokol Šternberk 2. SK Třebín  2. TJ Sokol Třebechovice p. O
3. Slavia Hradec Králové  3. Sokol Pardubice 3. VS Drásov 
4. Olymp Praha 4. USK Slavia Liberec 4. VK Karviná 
5. VK Valašské Meziříčí 5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod  5. Jiskra Nový Bor
6. VSK Spartak Děčín  6. Sokol Dolní Újezd  6. VSK Slavia JU Č. Budějovice
7. Volejbal Přerov  7. VK Madeta Č. Budějovice 7. Volejbal Kroměříž 
8. Kometa Praha 8. SK Volejbal Kolín KKY 8. Slavia Praha

 

Pořadí po 3. kole:

1. Sokol Šternberk 71 b
2. Tatran Střešovice  70 b
3. Slavia Hradec Králové  65 b
4. VK Valašské Meziříčí 60 b
5. Mor. Slavia Uh. Hradiště 59 b
6. Olymp Praha 55 b
7. TJ Volejbal Přerov 55 b
8. VSK Spartak Děčín 48 b
9. SK Třebín 46 b
10. Sokol Pardubice 44 b
11. TJ Jiskra Havlíčkův 44 b
12. Brod Sokol Dolní Újezd 44 b
13. Kometa Praha 34 b
14. SK Volejbal Kolín JKY 33 b
15. USK Slavia Liberec 30 b
16. VK Karviná 27 b
17. TJ Sokol Třebechovice p. O 21 b
18. VS Drásov 20 b
19. Jiskra Nový Bor 20 b
20. SK Volejbal Kolín KKY 17 b
21. VK Madeta České Budějovice 12 b
22. Volejbal Kroměříž 11 b
23. Slavia Praha 6 b
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice 5 b

 

4. kolo proběhne 9. - 10. 3. 2019 v Přerově, kde se odehrají všechny osmičky.

 

Autor: Mgr. Josef Herclík, řídící soutěže

Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák / Maňas – Šépka / Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera / Šotola – V. Beneš / Havlín 2:0 (21:17,...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018