Žabovřesky | 2:3 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | (23, -20, -17, 21, -12) |
Orel Křenovice | 0:3 | TJ Sokol Šlapanice C | (-20, -12, -10) |
DDM Kuřim | 1:3 | Orel jednota Brno - Obřany | (14, -25, -22, -22) |
VK Lužánky - SVČ | 0:3 | VOLEJBAL VYŠKOV | (-17, -11, -21) |
Orel jednota Pozořice | 1:3 | TJ Minerva Boskovice | (16, -22, -21, -16) |
TJ Minerva Boskovice | 3:1 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | NE | 5.11. | 10:00 |
VOLEJBAL VYŠKOV | 3:1 | Orel jednota Pozořice | NE | 5.11. | 10:00 |
Orel jednota Brno - Obřany | 3:2 | VK Lužánky - SVČ | NE | 5.11. | 10:00 |
TJ Sokol Šlapanice C | 3:1 | DDM Kuřim | NE | 5.11. | 11:00 |
Žabovřesky | 3:0 | Orel Křenovice | NE | 5.11. | 10:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Minerva Boskovice | 36 | 26 | 5 | 3 | 2 | 100:34 | 3125:2498 | 91 | |
2 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 36 | 23 | 4 | 2 | 7 | 90:42 | 3025:2566 | 79 | |
3 | VK Lužánky - SVČ | 36 | 20 | 5 | 4 | 7 | 87:51 | 3094:2816 | 74 | |
4 | Orel jednota Brno - Obřany | 36 | 17 | 5 | 4 | 10 | 77:60 | 2976:2791 | 65 | |
5 | Orel jednota Pozořice | 36 | 12 | 5 | 7 | 12 | 69:71 | 2984:2891 | 53 | |
6 | TJ Sokol Šlapanice C | 36 | 10 | 7 | 3 | 16 | 63:76 | 2819:3070 | 47 | |
7 | VOLEJBAL VYŠKOV B | 36 | 10 | 5 | 5 | 16 | 64:76 | 2971:2951 | 45 | |
8 | DDM HIPPO Kuřim | 36 | 12 | 1 | 5 | 18 | 59:74 | 2839:2855 | 43 | |
9 | Žabovřesky | 36 | 12 | 1 | 5 | 18 | 57:76 | 2763:2873 | 43 | |
10 | Orel Křenovice | 36 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2:108 | 1460:2745 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. 10. 2023, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 1:3 (-20,-24,17,-22) | ||
2 | 1. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | DDM Kuřim | 3:1 (17,-18,21,21) | ||
3 | 1. 10. 2023, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Orel Křenovice | 3:0 (15,17,5) | ||
4 | 1. 10. 2023, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Žabovřesky | 3:1 (22,17,-23,18) | ||
5 | 1. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:2 (22,-23,22,-22,15) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 1. 10. 2023, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 2:3 (16,22,-19,-24,-4) | ||
7 | 1. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | DDM Kuřim | 3:1 (-21,15,26,28) | ||
8 | 1. 10. 2023, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Orel Křenovice | 3:0 (18,14,20) | ||
9 | 1. 10. 2023, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Žabovřesky | 0:3 (-23,-13,-17) | ||
10 | 1. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:2 (21,-22,-22,17,13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 8. 10. 2023, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:0 (14,9,18) | ||
12 | 8. 10. 2023, 10:00 | Žabovřesky | - | Orel jednota Brno - Obřany | 1:3 (-14,18,-13,-19) | ||
13 | 7. 10. 2023, 10:00 | Orel Křenovice | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 0:3 (-12,-20,-12) | ||
14 | 8. 10. 2023, 10:00 | DDM Kuřim | - | TJ Minerva Boskovice | 3:0 (20,14,15) | ||
15 | 8. 10. 2023, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-25,-16,-16) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 8. 10. 2023, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:0 (17,13,13) | ||
17 | 8. 10. 2023, 13:00 | Žabovřesky | - | Orel jednota Brno - Obřany | 0:3 (-16,-15,-17) | ||
18 | 7. 10. 2023, 13:00 | Orel Křenovice | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 0:3 (-15,-8,-14) | ||
19 | 8. 10. 2023, 13:00 | DDM Kuřim | - | TJ Minerva Boskovice | 2:3 (-19,-22,22,23,-6) | ||
20 | 8. 10. 2023, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Orel jednota Pozořice | 3:2 (-26,-24,24,12,9) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 15. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 3:2 (-26,25,21,-17,3) | ||
22 | 15. 10. 2023, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | VK Lužánky - SVČ | 2:3 (15,21,-19,-20,-17) | ||
23 | 15. 10. 2023, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | DDM Kuřim | 3:2 (18,-21,16,-26,12) | ||
24 | 15. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Orel Křenovice | 3:0 (15,8,9) | ||
25 | 15. 10. 2023, 10:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Žabovřesky | 0:3 (-18,-18,-20) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 15. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 0:3 (-11,-24,-18) | ||
27 | 15. 10. 2023, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | VK Lužánky - SVČ | 3:1 (13,-20,23,18) | ||
28 | 15. 10. 2023, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | DDM Kuřim | 1:3 (-21,20,-15,-22) | ||
29 | 15. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Orel Křenovice | 3:0 (2,8,12) | ||
30 | 15. 10. 2023, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Žabovřesky | 0:3 (-15,-12,-11) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 22. 10. 2023, 10:00 | Žabovřesky | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 0:3 (-13,-22,-23) | ||
32 | 22. 10. 2023, 10:00 | Orel Křenovice | - | TJ Sokol Šlapanice C | 0:3 (-12,-19,-19) | ||
33 | 22. 10. 2023, 10:00 | DDM Kuřim | - | Orel jednota Brno - Obřany | 1:3 (-16,-20,19,-16) | ||
34 | 22. 10. 2023, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:0 (26,20,21) | ||
35 | 22. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Minerva Boskovice | 2:3 (22,-25,21,-17,-9) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 22. 10. 2023, 13:00 | Žabovřesky | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 2:3 (23,-20,-17,21,-12) | ||
37 | 22. 10. 2023, 13:00 | Orel Křenovice | - | TJ Sokol Šlapanice C | 0:3 (-20,-12,-10) | ||
38 | 22. 10. 2023, 13:00 | DDM Kuřim | - | Orel jednota Brno - Obřany | 1:3 (14,-25,-22,-22) | ||
39 | 22. 10. 2023, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 0:3 (-17,-11,-21) | ||
40 | 22. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Minerva Boskovice | 1:3 (16,-22,-21,-16) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 5. 11. 2023, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 3:1 (27,12,-23,20) | ||
42 | 5. 11. 2023, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Orel jednota Pozořice | 3:1 (20,20,-17,19) | ||
43 | 5. 11. 2023, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | VK Lužánky - SVČ | 3:2 (12,-24,-13,18,12) | ||
44 | 5. 11. 2023, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | DDM Kuřim | 3:1 (-17,17,17,22) | ||
45 | 5. 11. 2023, 10:00 | Žabovřesky | - | Orel Křenovice | 3:0 (5,12,10) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 5. 11. 2023, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 1:3 (-15,14,-18,-19) | ||
47 | 5. 11. 2023, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Orel jednota Pozořice | 3:2 (-20,15,18,-20,13) | ||
48 | 5. 11. 2023, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-22,-14,-23) | ||
49 | 5. 11. 2023, 15:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | DDM Kuřim | 0:3 (-21,-20,-12) | ||
50 | 5. 11. 2023, 13:00 | Žabovřesky | - | Orel Křenovice | 3:0 (16,9,6) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 11. 11. 2023, 10:00 | Orel Křenovice | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 0:3 (-14,-15,-5) | ||
52 | 12. 11. 2023, 10:00 | DDM Kuřim | - | Žabovřesky | 2:3 (-18,12,-22,24,-9) | ||
53 | 12. 11. 2023, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:1 (18,17,-22,12) | ||
54 | 24. 3. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:0 (17,11,21) | ||
55 | 12. 11. 2023, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:1 (15,-16,17,23) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 11. 11. 2023, 13:00 | Orel Křenovice | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 0:3 (-18,-13,-12) | ||
57 | 12. 11. 2023, 13:00 | DDM Kuřim | - | Žabovřesky | 3:0 (21,18,21) | ||
58 | 12. 11. 2023, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:0 (24,13,12) | ||
59 | 24. 3. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Orel jednota Brno - Obřany | 0:3 (-19,-20,-23) | ||
60 | 12. 11. 2023, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:2 (-22,-15,15,9,10) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 26. 11. 2023, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 0:3 (-25,-11,-15) | ||
62 | 26. 11. 2023, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-16,-21,-15) | ||
63 | 23. 11. 2023, 20:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Orel jednota Pozořice | 3:2 (-20,21,20,-20,14) | ||
64 | 26. 11. 2023, 10:00 | Žabovřesky | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-19,-21,-24) | ||
65 | 25. 11. 2023, 10:00 | Orel Křenovice | - | DDM Kuřim | 0:3 (-8,-14,-14) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 26. 11. 2023, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 1:3 (-11,-14,21,-23) | ||
67 | 26. 11. 2023, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-19,-15,-15) | ||
68 | 30. 11. 2023, 20:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-19,-20,-10) | ||
69 | 26. 11. 2023, 13:00 | Žabovřesky | - | VK Lužánky - SVČ | 1:3 (-18,-20,17,-20) | ||
70 | 25. 11. 2023, 13:00 | Orel Křenovice | - | DDM Kuřim | 0:3 (-14,-15,-16) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 3. 12. 2023, 10:00 | DDM Kuřim | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 0:3 (-21,-21,-16) | ||
72 | 3. 12. 2023, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Orel Křenovice | 3:0 (16,12,19) | ||
73 | 3. 12. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Žabovřesky | 3:1 (-22,15,16,22) | ||
74 | 3. 12. 2023, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:0 (20,9,9) | ||
75 | 3. 12. 2023, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:0 (20,17,14) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 3. 12. 2023, 13:00 | DDM Kuřim | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 3:2 (25,-13,19,-21,9) | ||
77 | 3. 12. 2023, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Orel Křenovice | 3:0 (12,8,18) | ||
78 | 3. 12. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Žabovřesky | 3:2 (18,-18,21,-12,12) | ||
79 | 3. 12. 2023, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:0 (14,22,14) | ||
80 | 3. 12. 2023, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:2 (-11,19,16,-23,5) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 23. 3. 2024, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 3:1 (17,21,-18,17) | ||
82 | 10. 12. 2023, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:1 (18,20,-21,18) | ||
83 | 24. 3. 2024, 10:00 | Žabovřesky | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-17,-18,-23) | ||
84 | 9. 12. 2023, 10:00 | Orel Křenovice | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-15,-21,-9) | ||
85 | 24. 3. 2024, 10:00 | DDM Kuřim | - | VK Lužánky - SVČ | 1:3 (-14,18,-23,-20) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 23. 3. 2024, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 3:1 (17,16,-13,13) | ||
87 | 10. 12. 2023, 15:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:1 (20,-25,24,15) | ||
88 | 24. 3. 2024, 13:00 | Žabovřesky | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-20,-18,-13) | ||
89 | 9. 12. 2023, 13:00 | Orel Křenovice | - | Orel jednota Pozořice | 1:3 (-12,-17,22,-20) | ||
90 | 24. 3. 2024, 13:00 | DDM Kuřim | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-16,-22,-23) |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 24. 2. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | VK Lužánky - SVČ | 3:1 (22,-21,19,16) | ||
92 | 7. 1. 2024, 09:00 | DDM Kuřim | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-12,-11,-6) | ||
93 | 6. 1. 2024, 10:00 | Orel Křenovice | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-7,-7,-17) | ||
94 | 7. 1. 2024, 10:00 | Žabovřesky | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:1 (-16,19,21,21) | ||
95 | 7. 1. 2024, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:1 (21,23,-21,17) |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
96 | 24. 2. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-24,-20,-15) | ||
97 | 7. 1. 2024, 12:00 | DDM Kuřim | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-15,-23,-21) | ||
98 | 6. 1. 2024, 13:00 | Orel Křenovice | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-10,-18,-20) | ||
99 | 7. 1. 2024, 13:00 | Žabovřesky | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:1 (-16,21,17,23) | ||
100 | 7. 1. 2024, 15:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Orel jednota Brno - Obřany | 1:3 (22,-20,-12,-22) |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 14. 1. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:1 (12,18,-26,22) | ||
102 | 14. 1. 2024, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Žabovřesky | 3:2 (-23,-18,17,21,7) | ||
103 | 14. 1. 2024, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Orel Křenovice | 3:0 (12,10,19) | ||
104 | 14. 1. 2024, 09:00 | TJ Minerva Boskovice | - | DDM Kuřim | 3:2 (19,-18,20,-28,15) | ||
105 | 7. 4. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Lužánky - SVČ | 1:3 (21,-23,-17,-21) |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
106 | 14. 1. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:0 (23,17,14) | ||
107 | 14. 1. 2024, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Žabovřesky | 3:1 (-23,20,18,17) | ||
108 | 14. 1. 2024, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | Orel Křenovice | 3:1 (13,11,-23,8) | ||
109 | 14. 1. 2024, 12:00 | TJ Minerva Boskovice | - | DDM Kuřim | 3:1 (23,17,-24,15) | ||
110 | 7. 4. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-13,-25,-13) |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
111 | 21. 1. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Orel jednota Pozořice | 3:0 (22,23,18) | ||
112 | 21. 1. 2024, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-15,-19,-27) | ||
113 | 21. 1. 2024, 09:00 | DDM Kuřim | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:0 (17,17,21) | ||
114 | 20. 1. 2024, 09:00 | Orel Křenovice | - | Orel jednota Brno - Obřany | 0:3 (-17,-23,-16) | ||
115 | 21. 1. 2024, 10:00 | Žabovřesky | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:1 (22,-18,20,23) |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
116 | 21. 1. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Orel jednota Pozořice | 3:2 (16,-19,14,-24,9) | ||
117 | 21. 1. 2024, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | TJ Minerva Boskovice | 3:2 (-19,22,21,-7,10) | ||
118 | 21. 1. 2024, 12:00 | DDM Kuřim | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 0:3 (-20,-23,-18) | ||
119 | 20. 1. 2024, 13:00 | Orel Křenovice | - | Orel jednota Brno - Obřany | 0:3 (-7,-14,-18) | ||
120 | 21. 1. 2024, 13:00 | Žabovřesky | - | TJ Sokol Šlapanice C | 2:3 (15,23,-21,-21,-10) |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 28. 1. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Žabovřesky | 3:0 (23,21,20) | ||
122 | 28. 1. 2024, 10:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Orel Křenovice | 3:0 (12,13,19) | ||
123 | 28. 1. 2024, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | DDM Kuřim | 3:0 (20,17,22) | ||
124 | 28. 1. 2024, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | VK Lužánky - SVČ | 1:3 (-21,24,-18,-17) | ||
125 | 28. 1. 2024, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Orel jednota Pozořice | 3:0 (18,23,6) |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
126 | 28. 1. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Žabovřesky | 1:3 (-18,20,-23,-23) | ||
127 | 28. 1. 2024, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | Orel Křenovice | 3:0 (16,14,14) | ||
128 | 28. 1. 2024, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | DDM Kuřim | 3:1 (-20,22,14,20) | ||
129 | 28. 1. 2024, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | VK Lužánky - SVČ | 1:3 (15,-20,-23,-21) | ||
130 | 28. 1. 2024, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Orel jednota Pozořice | 3:0 (11,17,18) |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
131 | 18. 2. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | TJ Minerva Boskovice | 1:3 (23,-21,-18,-17) | ||
132 | 18. 2. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:2 (-22,-21,20,22,7) | ||
133 | 18. 2. 2024, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Orel jednota Brno - Obřany | 2:3 (21,-23,-16,18,-23) | ||
134 | 18. 2. 2024, 10:00 | DDM Kuřim | - | TJ Sokol Šlapanice C | 0:3 (-25,-16,-19) | ||
135 | 7. 4. 2024, 10:00 | Orel Křenovice | - | Žabovřesky | 0:3 (-13,-19,-11) |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
136 | 18. 2. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-17,-21,-17) | ||
137 | 18. 2. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 2:3 (16,14,-18,-22,-12) | ||
138 | 18. 2. 2024, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:2 (-22,-22,16,14,12) | ||
139 | 18. 2. 2024, 13:00 | DDM Kuřim | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:1 (24,25,-23,23) | ||
140 | 7. 4. 2024, 13:00 | Orel Křenovice | - | Žabovřesky | 0:3 (-4,-19,-20) |
29. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
141 | 25. 2. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Orel Křenovice | 3:0 (7,13,16) | ||
142 | 25. 2. 2024, 10:00 | Žabovřesky | - | DDM Kuřim | 0:3 (-24,-20,-14) | ||
143 | 25. 2. 2024, 09:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | VK Lužánky - SVČ | 3:2 (-22,21,19,-16,17) | ||
144 | 25. 2. 2024, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Orel jednota Pozořice | 3:0 (15,17,19) | ||
145 | 25. 2. 2024, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | TJ Minerva Boskovice | 0:3 (-20,-14,-19) |
30. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
146 | 25. 2. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Orel Křenovice | 3:0 (6,16,14) | ||
147 | 25. 2. 2024, 13:00 | Žabovřesky | - | DDM Kuřim | 1:3 (23,-21,-17,-14) | ||
148 | 25. 2. 2024, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | VK Lužánky - SVČ | 3:1 (18,19,-14,23) | ||
149 | 25. 2. 2024, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | Orel jednota Pozořice | 3:0 (11,19,16) | ||
150 | 25. 2. 2024, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | TJ Minerva Boskovice | 2:3 (-23,17,26,-23,-11) |
31. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 3. 3. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:0 (17,23,15) | ||
152 | 3. 3. 2024, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:1 (-15,13,21,21) | ||
153 | 3. 3. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Sokol Šlapanice C | 2:3 (20,11,-23,-17,-12) | ||
154 | 21. 4. 2024, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Žabovřesky | 3:1 (16,17,-20,17) | ||
155 | 3. 3. 2024, 10:00 | DDM Kuřim | - | Orel Křenovice | 3:0 (10,4,8) |
32. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
156 | 3. 3. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 3:0 (15,21,11) | ||
157 | 3. 3. 2024, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:0 (18,22,20) | ||
158 | 3. 3. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Sokol Šlapanice C | 3:2 (-23,16,16,-25,9) | ||
159 | 21. 4. 2024, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | Žabovřesky | 3:0 (21,16,22) | ||
160 | 3. 3. 2024, 13:00 | DDM Kuřim | - | Orel Křenovice | 3:0 (11,9,10) |
33. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
161 | 10. 3. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | DDM Kuřim | 3:1 (22,23,-23,18) | ||
162 | 9. 3. 2024, 10:00 | Orel Křenovice | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-11,-11,-18) | ||
163 | 10. 3. 2024, 10:00 | Žabovřesky | - | Orel jednota Pozořice | 3:1 (23,22,-14,22) | ||
164 | 9. 3. 2024, 10:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | TJ Minerva Boskovice | 1:3 (-13,-14,19,-12) | ||
165 | 10. 3. 2024, 10:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 0:3 (-20,-27,-16) |
34. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
166 | 10. 3. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | DDM Kuřim | 3:0 (11,17,10) | ||
167 | 9. 3. 2024, 13:00 | Orel Křenovice | - | VK Lužánky - SVČ | 0:3 (-18,-8,-20) | ||
168 | 10. 3. 2024, 13:00 | Žabovřesky | - | Orel jednota Pozořice | 2:3 (-18,20,-17,15,-18) | ||
169 | 9. 3. 2024, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice C | - | TJ Minerva Boskovice | 3:2 (22,-26,21,-12,14) | ||
170 | 10. 3. 2024, 13:00 | Orel jednota Brno - Obřany | - | VOLEJBAL VYŠKOV | 2:3 (-21,21,20,-20,-10) |
35. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
171 | 17. 3. 2024, 10:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:2 (-21,-20,22,20,10) | ||
172 | 17. 3. 2024, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | TJ Sokol Šlapanice C | 2:3 (17,-23,-22,9,-13) | ||
173 | 17. 3. 2024, 10:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Žabovřesky | 3:0 (14,6,20) | ||
174 | 17. 3. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Orel Křenovice | 3:0 (14,10,11) | ||
175 | 17. 3. 2024, 10:00 | VK Lužánky - SVČ | - | DDM Kuřim | 3:1 (-15,19,16,15) |
36. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
176 | 17. 3. 2024, 13:00 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | - | Orel jednota Brno - Obřany | 3:1 (-23,12,18,20) | ||
177 | 17. 3. 2024, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV | - | TJ Sokol Šlapanice C | 2:3 (-24,-21,19,19,-14) | ||
178 | 17. 3. 2024, 13:00 | TJ Minerva Boskovice | - | Žabovřesky | 3:1 (21,-23,14,12) | ||
179 | 17. 3. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Orel Křenovice | 3:0 (14,15,4) | ||
180 | 17. 3. 2024, 13:00 | VK Lužánky - SVČ | - | DDM Kuřim | 3:2 (-22,16,23,-13,12) |