- | SKP Kometa Brno | ||
Orel Židenice | - | Sokol Komín | |
MAC Eagles | 3:0 | Sokol Řečkovice | (16, 20, 24) |
Lužánky BBBB | 3:0 | TJ Komín | (18, 8, 10) |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 27:9 | 869:778 | 26 | |
2 | Lužánky BBBB | 11 | 7 | 2 | 0 | 2 | 29:13 | 958:807 | 25 | |
3 | MAC Eagles | 9 | 6 | 0 | 2 | 1 | 22:11 | 770:665 | 20 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Řečkovice | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 16:21 | 799:835 | 12 | |
5 | Orel Brno - Židenice | 9 | 2 | 0 | 2 | 5 | 12:21 | 717:755 | 8 | |
6 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | 363:470 | 3 | |
7 | T.J. KOMÍN, z.s. | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 6:26 | 598:764 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5. 9. 2023, 17:30 | Lužánky BBBB | - | . | |||
2 | 5. 9. 2023, 17:30 | MAC Eagles | - | TJ Komín | 3:0 (14,14,19) | ||
3 | 5. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice | - | Sokol Řečkovice | 2:3 (18,20,-23,-22,-13) | ||
4 | 5. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Sokol Komín | 1:3 (-21,19,-20,-20) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 7. 9. 2023, 17:30 | - | Sokol Komín | . | |||
6 | 7. 9. 2023, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | SKP Kometa Brno | Závodský O. | ||
7 | 7. 9. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | Orel Židenice | 3:2 (-18,18,18,-17,9) | ||
8 | 7. 9. 2023, 17:30 | Lužánky BBBB | - | MAC Eagles | 3:2 (-17,23,-16,19,12) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 12. 9. 2023, 17:30 | MAC Eagles | - | . | |||
10 | 12. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice | - | Lužánky BBBB | 1:3 (15,-23,-22,-24) | ||
11 | 12. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | TJ Komín | Vacek M. | ||
12 | 12. 9. 2023, 17:30 | Sokol Komín | - | Sokol Řečkovice | 3:0 (23,17,22) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 14. 9. 2023, 17:30 | - | Sokol Řečkovice | . | |||
14 | 14. 9. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Komín | 1:3 (23,-16,-15,-18) | ||
15 | 14. 9. 2023, 17:30 | Lužánky BBBB | - | SKP Kometa Brno | Všetečka K. | ||
16 | 14. 9. 2023, 17:30 | MAC Eagles | - | Orel Židenice | 3:0 (18,20,17) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 19. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice | - | . | |||
18 | 19. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | MAC Eagles | Všetečka P. | ||
19 | 19. 9. 2023, 17:30 | Sokol Komín | - | Lužánky BBBB | 3:1 (-23,19,22,18) | ||
20 | 19. 9. 2023, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | TJ Komín | 3:0 (19,20,22) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 21. 9. 2023, 17:30 | - | TJ Komín | . | |||
22 | 21. 9. 2023, 17:30 | Lužánky BBBB | - | Sokol Řečkovice | 3:0 (19,18,20) | ||
23 | 21. 9. 2023, 17:30 | MAC Eagles | - | Sokol Komín | 0:3 (-21,-24,-18) | ||
24 | 21. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice | - | SKP Kometa Brno | 3:0 (22,22,21) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 26. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | . | |||
26 | 26. 9. 2023, 17:30 | Sokol Komín | - | Orel Židenice | 3:0 (20,19,24) | ||
27 | 26. 9. 2023, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | MAC Eagles | 1:3 (-24,-20,24,-14) | ||
28 | 26. 9. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | Lužánky BBBB | 1:3 (-23,-21,23,-20) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 14. 5. 2024, 17:30 | - | Lužánky BBBB | . | |||
30 | 14. 5. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | MAC Eagles | 1:3 (23,-17,-17,-20) | ||
31 | 14. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | Orel Židenice | 3:1 (25,24,-17,15) | ||
32 | 14. 5. 2024, 17:30 | Sokol Komín | - | SKP Kometa Brno | 0:3 (-26,-19,-25) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 16. 5. 2024, 17:30 | Sokol Komín | - | . | |||
34 | 16. 5. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Sokol Řečkovice | Myronov V. | ||
35 | 16. 5. 2024, 17:30 | Orel Židenice | - | TJ Komín | Cásková J. | ||
36 | 16. 5. 2024, 17:30 | MAC Eagles | - | Lužánky BBBB | 2:3 (26,17,-18,-19,-14) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 21. 5. 2024, 17:30 | - | MAC Eagles | . | |||
38 | 21. 5. 2024, 17:30 | Lužánky BBBB | - | Orel Židenice | 3:0 (19,18,20) | ||
39 | 21. 5. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | SKP Kometa Brno | Vacek M. | ||
40 | 21. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | Sokol Komín | 2:3 (24,11,-22,-21,-23) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 23. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | . | |||
42 | 23. 5. 2024, 17:30 | Sokol Komín | - | TJ Komín | 3:0 (23,19,23) | ||
43 | 23. 5. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Lužánky BBBB | 0:3 (-0,-0,-0) | ||
44 | 23. 5. 2024, 17:30 | Orel Židenice | - | MAC Eagles | Všetečka K. |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 28. 5. 2024, 17:30 | - | Orel Židenice | . | |||
46 | 28. 5. 2024, 17:30 | MAC Eagles | - | SKP Kometa Brno | 3:0 (20,21,16) | ||
47 | 28. 5. 2024, 17:30 | Lužánky BBBB | - | Sokol Komín | 1:3 (-22,22,-15,-22) | ||
48 | 28. 5. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Řečkovice | 0:3 (-17,-18,-12) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 30. 5. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | . | |||
50 | 30. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice | - | Lužánky BBBB | 1:3 (-17,19,-12,-17) | ||
51 | 30. 5. 2024, 17:30 | Sokol Komín | - | MAC Eagles | Řezáč M. | ||
52 | 30. 5. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Orel Židenice | 0:3 (-25,-25,-25) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 4. 6. 2024, 17:30 | - | SKP Kometa Brno | . | |||
54 | 4. 6. 2024, 17:30 | Orel Židenice | - | Sokol Komín | Všetečka K. | ||
55 | 4. 6. 2024, 17:30 | MAC Eagles | - | Sokol Řečkovice | 3:0 (16,20,24) | ||
56 | 4. 6. 2024, 17:30 | Lužánky BBBB | - | TJ Komín | 3:0 (18,8,10) |