Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11:3 | 317:205 | 15 | |
2 | TJ Jičín | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 163:112 | 8 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5:8 | 239:237 | 7 | |
4 | VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:2 | 136:82 | 6 | |
5 | Volejbal Červený Kostelec | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 81:150 | 0 | |
6 | TJ Lázně Bělohrad z.s. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | 0:150 | -3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3. 10. 2020, 11:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Sokol Chlumec /C. | pořadatel: Č.Kostelec (volno Rychnov, LB) | 0:2 (-6,-19) | |
2 | 3. 10. 2020, 11:00 | Sokol Pouchov | - | TJ Jičín | 0:2 (-14,-12) | ||
3 | 3. 10. 2020, 12:30 | Sokol Chlumec /C. | - | Sokol Pouchov | 2:1 (-19,18,11) | ||
4 | 3. 10. 2020, 12:30 | TJ Jičín | - | Volejbal Č.Kostelec | 2:0 (10,18) | ||
5 | 3. 10. 2020, 14:00 | Sokol Chlumec /C. | - | TJ Jičín | 1:2 (23,-21,-12) | ||
6 | 3. 10. 2020, 14:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Sokol Pouchov | 0:2 (-20,-8) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 10. 10. 2020, 10:00 | Réma Rychnov | - | Sokol Chlumec /C. | pořadatel: Rychnov (volno: Jičín, ČK) | 0:2 (-21,-15) | |
8 | 10. 10. 2020, 10:15 | Lázně Bělohrad | - | Sokol Pouchov | X:2 | ||
9 | 10. 10. 2020, 11:30 | Sokol Chlumec /C. | - | Sokol Pouchov | 2:0 (8,19) | ||
10 | 10. 10. 2020, 13:00 | Réma Rychnov | - | Lázně Bělohrad | 2:X | ||
11 | 10. 10. 2020, 14:15 | Lázně Bělohrad | - | Sokol Chlumec /C. | X:2 | ||
12 | 10. 10. 2020, 13:00 | Sokol Pouchov | - | Réma Rychnov | 0:2 (-14,-18) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 5. 12. 2020, 09:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Sokol Chlumec /C. | pořadatel: Č.Kostelec (volno Rychnov, LB) | . | |
38 | 5. 12. 2020, 09:00 | Sokol Chlumec /C. | - | Sokol Pouchov | . | ||
39 | 5. 12. 2020, 09:00 | Sokol Pouchov | - | TJ Jičín | . | ||
40 | 5. 12. 2020, 09:00 | Sokol Chlumec /C. | - | TJ Jičín | . | ||
41 | 5. 12. 2020, 09:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Sokol Pouchov | . | ||
42 | 5. 12. 2020, 09:00 | TJ Jičín | - | Volejbal Č.Kostelec | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 12. 12. 2020, 09:00 | Lázně Bělohrad | - | Sokol Pouchov | pořadatel: Rychnov (volno: Jičín, ČK) | . | |
44 | 12. 12. 2020, 09:00 | Sokol Chlumec /C. | - | Sokol Pouchov | . | ||
45 | 12. 12. 2020, 09:00 | Réma Rychnov | - | Sokol Chlumec /C. | . | ||
46 | 12. 12. 2020, 09:00 | Réma Rychnov | - | Lázně Bělohrad | . | ||
47 | 12. 12. 2020, 09:00 | Lázně Bělohrad | - | Sokol Chlumec /C. | . | ||
48 | 12. 12. 2020, 09:00 | Sokol Pouchov | - | Réma Rychnov | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 9. 1. 2021, 09:00 | Réma Rychnov | - | TJ Jičín | pořadatel:L.Bělohrad (volno: Pouchov, Chlumec) | . | |
50 | 9. 1. 2021, 09:00 | TJ Jičín | - | Lázně Bělohrad | . | ||
51 | 9. 1. 2021, 09:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Réma Rychnov | . | ||
52 | 9. 1. 2021, 09:00 | Lázně Bělohrad | - | Volejbal Č.Kostelec | . | ||
53 | 9. 1. 2021, 09:00 | Réma Rychnov | - | Lázně Bělohrad | . | ||
54 | 9. 1. 2021, 09:00 | TJ Jičín | - | Volejbal Č.Kostelec | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 23. 1. 2021, 09:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Sokol Chlumec /C. | pořadatel: Chlumec (volno: RK, LB) | . | |
56 | 23. 1. 2021, 09:00 | Sokol Chlumec /C. | - | Sokol Pouchov | . | ||
57 | 23. 1. 2021, 09:00 | Sokol Pouchov | - | TJ Jičín | . | ||
58 | 23. 1. 2021, 09:00 | Sokol Chlumec /C. | - | TJ Jičín | . | ||
59 | 23. 1. 2021, 09:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Sokol Pouchov | . | ||
60 | 23. 1. 2021, 09:00 | TJ Jičín | - | Volejbal Č.Kostelec | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 6. 2. 2021, 09:00 | Lázně Bělohrad | - | Sokol Pouchov | pořadatel: Pouchov (volno: Jičín, ČK) | . | |
62 | 6. 2. 2021, 09:00 | Sokol Chlumec /C. | - | Sokol Pouchov | . | ||
63 | 6. 2. 2021, 09:00 | Réma Rychnov | - | Sokol Chlumec /C. | . | ||
64 | 6. 2. 2021, 09:00 | Réma Rychnov | - | Lázně Bělohrad | . | ||
65 | 6. 2. 2021, 09:00 | Lázně Bělohrad | - | Sokol Chlumec /C. | . | ||
66 | 6. 2. 2021, 09:00 | Sokol Pouchov | - | Réma Rychnov | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 13. 2. 2021, 09:00 | Réma Rychnov | - | TJ Jičín | pořadatel: Jičín (volno: Pouchov, Chlumec) | . | |
68 | 13. 2. 2021, 09:00 | TJ Jičín | - | Lázně Bělohrad | . | ||
69 | 13. 2. 2021, 09:00 | Volejbal Č.Kostelec | - | Réma Rychnov | . | ||
70 | 13. 2. 2021, 09:00 | Lázně Bělohrad | - | Volejbal Č.Kostelec | . | ||
71 | 13. 2. 2021, 09:00 | Réma Rychnov | - | Lázně Bělohrad | . | ||
72 | 13. 2. 2021, 09:00 | TJ Jičín | - | Volejbal Č.Kostelec | . |