Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
28. kolo
Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s.0:3Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s.(-15, -23, -13)
Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí0:3TJ Sokol Stěžery, z.s.(-23, -18, -14)
TJ Spartak Opočno, z.s.0:3Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.(-12, -16, -13)
Příští kolo
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen, skupina B
1. kolo
2 1. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (13,22,16)
3 7. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-16,-12,-5)
4 1. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 0:3 (-20,-19,-14)
2. kolo
6 1. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 2:3 (21,23,-21,-23,-12)
7 7. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-11,-22,-14)
8 1. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 0:3 (-19,-12,-19)
3. kolo
10 23. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (23,20,19)
11 8. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (11,10,11)
12 14. 10. 2018, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 2:3 (-14,23,22,-16,-11)
4. kolo
14 23. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:2 (22,-20,-19,23,10)
15 8. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (14,15,14)
16 14. 10. 2018, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 2:3 (23,-15,26,-19,-13)
5. kolo
18 15. 9. 2018, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:1 (13,-21,11,19)
19 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (25,28,-20,17)
20 15. 9. 2018, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-17,-18,-25)
6. kolo
22 15. 9. 2018, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:1 (-24,21,22,21)
23 15. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-8,-21,-26)
24 15. 9. 2018, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (-23,-14,13,-16)
7. kolo
26 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 2:3 (21,-18,-18,25,-15)
27 22. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-11,-25,-14)
28 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (13,16,24)
8. kolo
30 22. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 1:3 (-15,-13,25,-12)
31 22. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (20,-15,20,-22,-6)
32 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (19,21,22)
9. kolo
34 29. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí NH - hala Slavia HK 0:3 (-17,-20,-16)
35 29. 9. 2018, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (22,11,9)
36 27. 8. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (11,9,-23,21)
10. kolo
38 29. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí NH - hala TJ Slavia HK 1:3 (23,-19,-26,-22)
39 29. 9. 2018, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (7,6,22)
40 27. 8. 2018, 18:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (17,24,16)
11. kolo
42 6. 10. 2018, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-9,-11,-12)
43 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 1:3 (25,-22,-22,-19)
44 6. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-16,-13,-9)
12. kolo
46 6. 10. 2018, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-11,-12,-13)
47 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 1:3 (23,-21,-16,-20)
48 6. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (22,-21,-20,20,-7)
13. kolo
50 8. 5. 2019, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (13,20,16)
51 27. 4. 2019, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (23,24,18)
52 19. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (14,11,16)
14. kolo
54 8. 5. 2019, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (21,18,18)
55 27. 4. 2019, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:1 (-21,12,13,11)
56 19. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (19,26,16)
15. kolo
58 12. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (17,16,21)
59 16. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (19,17,7)
60 4. 5. 2019, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (13,16,-18,21)
16. kolo
62 12. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (14,14,25)
63 16. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (10,10,11)
64 4. 5. 2019, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (22,20,22)
17. kolo
66 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:2 (22,19,-23,-17,11)
67 11. 5. 2019, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-7,-22,28,-25)
68 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:1 (-17,20,12,15)
18. kolo
70 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-18,-19,-23)
71 11. 5. 2019, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (-10,18,22,15)
72 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (24,17,9)
19. kolo
74 18. 5. 2019, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 1:3 (-10,24,-18,-25)
75 18. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (12,-21,19,18)
76 19. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 3:0 (22,18,10)
20. kolo
78 18. 5. 2019, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 1:3 (-15,15,-22,-19)
79 18. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-11,-25,22,-21)
80 19. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 3:0 (15,20,16)
21. kolo
82 25. 5. 2019, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (17,14,14)
83 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno, z.s. 2:3 (18,-20,11,-19,-13)
84 25. 5. 2019, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 2:3 (17,-9,22,-13,-14)
22. kolo
86 25. 5. 2019, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-21,11,-17,-17)
87 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (17,16,9)
88 25. 5. 2019, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-26,-24,-21)
23. kolo
90 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (-20,18,15,-21,-12)
91 1. 6. 2019, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 0:3 (-18,-18,-17)
92 1. 6. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:1 (-14,15,20,19)
24. kolo
94 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-21,27,-22,-23)
95 1. 6. 2019, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 0:3 (-12,-10,-20)
96 1. 6. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:1 (17,23,-23,11)
25. kolo
98 2. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (18,9,6)
99 8. 6. 2019, 10:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (20,12,22)
100 8. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (20,14,23)
26. kolo
102 2. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (3,13,7)
103 8. 6. 2019, 13:00 Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (23,9,20)
104 8. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (23,13,18)
27. kolo
106 15. 6. 2019, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 2:3 (18,-19,24,-13,-12)
107 15. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-13,-15,-17)
108 9. 6. 2019, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-21,-14,-20)
28. kolo
110 15. 6. 2019, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. 0:3 (-15,-23,-13)
111 15. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-23,-18,-14)
112 9. 6. 2019, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-12,-16,-13)
© ČVS 2015-2018