Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor druhá třída ženy, skupina B

6. kolo
TJ SOKOL Plotiště n. L.-
TJ Sokol Kostelec n. O.-VK AUTO ŠKODA Kvasiny
DTJ Hradec Králové3:0TJ Sokol Pouchov(19, 21, 18)
TJ Spartak Opočno-TJ Sokol Třebeš
Příští kolo
-TJ Sokol TřebešSO21.9.10:00
TJ Sokol Pouchov-TJ Spartak OpočnoSO21.9.10:00
VK AUTO ŠKODA Kvasiny-DTJ Hradec KrálovéSO21.9.10:00
TJ SOKOL Plotiště n. L.-TJ Sokol Kostelec n. O.SO21.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 DTJ Hradec Králové 6 5 0 0 1   15:3 15
2 TJ Sokol Třebeš 4 3 0 0 1   9:3 9
3 TJ SOKOL Plotiště n. L. 4 2 0 0 2   8:6 6
4 TJ Sokol Pouchov 4 2 0 0 2   6:8 6
5 TJ Sokol Kostelec n. O. 2 0 0 0 2   0:6 0
6 TJ Spartak Opočno 2 0 0 0 2   0:6 0
7 VK AUTO ŠKODA Kvasiny 2 0 0 0 2   0:6 0
8 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy ženy, skupina B
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - .
2 31. 8. 2019, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Sokol Pouchov 1:3 (-13,-25,20,-13)
3 31. 8. 2019, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ Sokol Třebeš 0:3 (-19,-17,-21)
4 1. 9. 2019, 10:00 DTJ Hradec Králové - TJ Spartak Opočno 3:0 (21,14,16)
2. kolo
5 31. 8. 2019, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - .
6 31. 8. 2019, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Sokol Pouchov 1:3 (16,-16,-17,-19)
7 31. 8. 2019, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ Sokol Třebeš 0:3 (-22,-17,-15)
8 1. 9. 2019, 13:00 DTJ Hradec Králové - TJ Spartak Opočno 3:0 (14,20,10)
3. kolo
9 7. 9. 2019, 10:00 - TJ Spartak Opočno .
10 8. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Třebeš - DTJ Hradec Králové 0:3 (-21,-17,-24)
11 22. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Kostelec n. O. Škoda P.
12 8. 9. 2019, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ SOKOL Plotiště n. L. 0:3 (-4,-17,-15)
4. kolo
13 7. 9. 2019, 13:00 - TJ Spartak Opočno .
14 8. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Třebeš - DTJ Hradec Králové 3:0 (24,12,17)
15 22. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Kostelec n. O. Škoda P.
16 8. 9. 2019, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ SOKOL Plotiště n. L. 0:3 (-8,-23,-13)
5. kolo
17 14. 9. 2019, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - .
18 14. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - VK AUTO ŠKODA Kvasiny Sršeň M.
19 14. 9. 2019, 10:00 DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Pouchov 3:0 (12,17,23)
20 12. 10. 2019, 10:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš Manych O.
6. kolo
21 14. 9. 2019, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - .
22 14. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - VK AUTO ŠKODA Kvasiny Sršeň M.
23 14. 9. 2019, 13:00 DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Pouchov 3:0 (19,21,18)
24 12. 10. 2019, 13:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš Manych O.
7. kolo
25 21. 9. 2019, 10:00 - TJ Sokol Třebeš .
26 21. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno Jirka Z.
27 21. 9. 2019, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - DTJ Hradec Králové Hencel M.
28 21. 9. 2019, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Sokol Kostelec n. O. Cabalka L.
8. kolo
29 21. 9. 2019, 13:00 - TJ Sokol Třebeš .
30 21. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno Jirka Z.
31 21. 9. 2019, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - DTJ Hradec Králové Hencel M.
32 21. 9. 2019, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Sokol Kostelec n. O. Cabalka L.
9. kolo
33 28. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - .
34 28. 9. 2019, 10:00 DTJ Hradec Králové - TJ SOKOL Plotiště n. L. Benda P.
35 28. 9. 2019, 10:00 TJ Spartak Opočno - VK AUTO ŠKODA Kvasiny Škoda P.
36 28. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Pouchov Svoboda J.
10. kolo
37 28. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - .
38 28. 9. 2019, 13:00 DTJ Hradec Králové - TJ SOKOL Plotiště n. L. Benda P.
39 28. 9. 2019, 13:00 TJ Spartak Opočno - VK AUTO ŠKODA Kvasiny Škoda P.
40 28. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Pouchov Svoboda J.
11. kolo
41 5. 10. 2019, 10:00 - TJ Sokol Pouchov .
42 5. 10. 2019, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Sokol Třebeš Hencel M.
43 5. 10. 2019, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Spartak Opočno Jirka Z.
44 5. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - DTJ Hradec Králové Klár V.
12. kolo
45 5. 10. 2019, 13:00 - TJ Sokol Pouchov .
46 5. 10. 2019, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Sokol Třebeš Hencel M.
47 5. 10. 2019, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Spartak Opočno Jirka Z.
48 5. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - DTJ Hradec Králové Klár V.
13. kolo
49 2. 5. 2020, 10:00 DTJ Hradec Králové - .
50 2. 5. 2020, 10:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Kostelec n. O. .
51 2. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Třebeš - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
52 2. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Pouchov - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
14. kolo
53 2. 5. 2020, 13:00 DTJ Hradec Králové - .
54 2. 5. 2020, 13:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Kostelec n. O. .
55 2. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Třebeš - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
56 2. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Pouchov - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
15. kolo
57 9. 5. 2020, 10:00 - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
58 9. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
59 9. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Kostelec n. O. .
60 9. 5. 2020, 10:00 TJ Spartak Opočno - DTJ Hradec Králové .
16. kolo
61 9. 5. 2020, 13:00 - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
62 9. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
63 9. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Kostelec n. O. .
64 9. 5. 2020, 13:00 TJ Spartak Opočno - DTJ Hradec Králové .
17. kolo
65 16. 5. 2020, 10:00 TJ Spartak Opočno - .
66 16. 5. 2020, 10:00 DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Třebeš .
67 16. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ Sokol Pouchov .
68 16. 5. 2020, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
18. kolo
69 16. 5. 2020, 13:00 TJ Spartak Opočno - .
70 16. 5. 2020, 13:00 DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Třebeš .
71 16. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ Sokol Pouchov .
72 16. 5. 2020, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
19. kolo
73 23. 5. 2020, 10:00 - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
74 23. 5. 2020, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Sokol Kostelec n. O. .
75 23. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Pouchov - DTJ Hradec Králové .
76 23. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Spartak Opočno .
20. kolo
77 23. 5. 2020, 13:00 - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
78 23. 5. 2020, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Sokol Kostelec n. O. .
79 23. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Pouchov - DTJ Hradec Králové .
80 23. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Spartak Opočno .
21. kolo
81 30. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Třebeš - .
82 30. 5. 2020, 10:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Pouchov .
83 30. 5. 2020, 10:00 DTJ Hradec Králové - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
84 30. 5. 2020, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
22. kolo
85 30. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Třebeš - .
86 30. 5. 2020, 13:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Pouchov .
87 30. 5. 2020, 13:00 DTJ Hradec Králové - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
88 30. 5. 2020, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
23. kolo
89 6. 6. 2020, 10:00 - TJ Sokol Kostelec n. O. .
90 6. 6. 2020, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - DTJ Hradec Králové .
91 6. 6. 2020, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Spartak Opočno .
92 6. 6. 2020, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Třebeš .
24. kolo
93 6. 6. 2020, 13:00 - TJ Sokol Kostelec n. O. .
94 6. 6. 2020, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - DTJ Hradec Králové .
95 6. 6. 2020, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Spartak Opočno .
96 6. 6. 2020, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Třebeš .
25. kolo
97 13. 6. 2020, 10:00 TJ Sokol Pouchov - .
98 13. 6. 2020, 10:00 TJ Sokol Třebeš - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
99 13. 6. 2020, 10:00 TJ Spartak Opočno - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
100 13. 6. 2020, 10:00 DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Kostelec n. O. .
26. kolo
101 13. 6. 2020, 13:00 TJ Sokol Pouchov - .
102 13. 6. 2020, 13:00 TJ Sokol Třebeš - VK AUTO ŠKODA Kvasiny .
103 13. 6. 2020, 13:00 TJ Spartak Opočno - TJ SOKOL Plotiště n. L. .
104 13. 6. 2020, 13:00 DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Kostelec n. O. .
27. kolo
105 20. 6. 2020, 10:00 - DTJ Hradec Králové .
106 20. 6. 2020, 10:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ Spartak Opočno .
107 20. 6. 2020, 10:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Sokol Třebeš .
108 20. 6. 2020, 10:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Sokol Pouchov .
28. kolo
109 20. 6. 2020, 13:00 - DTJ Hradec Králové .
110 20. 6. 2020, 13:00 TJ Sokol Kostelec n. O. - TJ Spartak Opočno .
111 20. 6. 2020, 13:00 TJ SOKOL Plotiště n. L. - TJ Sokol Třebeš .
112 20. 6. 2020, 13:00 VK AUTO ŠKODA Kvasiny - TJ Sokol Pouchov .
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, 604211357, jaroslav.vik@seznam.cz
© ČVS 2015-2018