Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Okresní přebor - Ženy

8. kolo
Slavkov-Baník Sokolov
SKP Sokolov-Kynšperk
Svatava-Habartov
Příští kolo
Svatava-SlavkovČT4.6.17:00
Habartov-SKP SokolovČT4.6.17:00
Kynšperk-Baník SokolovČT4.6.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Baník Sokolov 5 4 0 1 0 14:5 439:273 13
2 Slavkov 3 2 0 0 1 7:5 255:263 6
3 SKP Sokolov 3 1 1 0 1 7:5 251:239 5
4 Kynšperk 2 1 0 0 0 3:3 75:128 2
5 Svatava 2 0 1 0 1 4:5 167:197 2
6 Habartov 5 0 0 1 4 3:15 329:416 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2019, 17:00 SKP Sokolov - Slavkov 1:3 (17,-14,-19,-16)
2 17. 10. 2019, 18:00 Baník Sokolov - Svatava 3:1 (-20,12,20,11)
3 12. 9. 2019, 17:00 Kynšperk - Habartov 3:0 (17,18,18)
2. kolo
4 19. 9. 2019, 17:00 Slavkov - Habartov 3:1 (23,-16,24,22)
5 19. 9. 2019, 17:00 Svatava - Kynšperk .
6 19. 9. 2019, 17:00 SKP Sokolov - Baník Sokolov 3:2 (-17,-19,16,24,9)
3. kolo
7 24. 10. 2019, 18:00 Baník Sokolov - Slavkov 3:1 (-20,16,11,19)
8 26. 9. 2019, 17:00 Kynšperk - SKP Sokolov .
9 26. 9. 2019, 17:00 Habartov - Svatava 2:3 (14,-16,20,-23,-13)
4. kolo
10 3. 10. 2019, 17:00 Slavkov - Svatava .
11 3. 10. 2019, 17:00 SKP Sokolov - Habartov 3:0 (20,13,15)
12 31. 10. 2019, 18:00 Baník Sokolov - Kynšperk 3:X
5. kolo
13 12. 12. 2019, 18:00 Kynšperk - Slavkov .
14 10. 10. 2019, 17:00 Habartov - Baník Sokolov 0:3 (-14,-12,-6)
15 10. 10. 2019, 17:00 Svatava - SKP Sokolov .
6. kolo
16 14. 5. 2020, 17:00 Slavkov - SKP Sokolov .
17 14. 5. 2020, 17:00 Svatava - Baník Sokolov .
18 14. 5. 2020, 17:00 Habartov - Kynšperk .
7. kolo
19 21. 5. 2020, 17:00 Habartov - Slavkov .
20 21. 5. 2020, 17:00 Kynšperk - Svatava .
21 21. 5. 2020, 18:00 Baník Sokolov - SKP Sokolov .
8. kolo
22 28. 5. 2020, 17:00 Slavkov - Baník Sokolov .
23 28. 5. 2020, 17:00 SKP Sokolov - Kynšperk .
24 28. 5. 2020, 17:00 Svatava - Habartov .
9. kolo
25 4. 6. 2020, 17:00 Svatava - Slavkov .
26 4. 6. 2020, 17:00 Habartov - SKP Sokolov .
27 4. 6. 2020, 17:00 Kynšperk - Baník Sokolov .
10. kolo
28 11. 6. 2020, 17:00 Slavkov - Kynšperk .
29 11. 6. 2020, 18:00 Baník Sokolov - Habartov .
30 11. 6. 2020, 17:00 SKP Sokolov - Svatava .
© ČVS 2015-2018