12. kolo
VK Jirkov-Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.
VK Chemopetrol Litvínov-USK Slávie
Volejbalový klub Teplice z.s.-CHS
Příští kolo
Volejbalový klub Teplice z.s.-VK JirkovSO30.1.10:00
CHS-VK Chemopetrol LitvínovSO30.1.10:00
USK Slávie-Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.SO30.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Chlumecká sportovní, z.s. 2 2 0 0 0 6:0 150:103 6
2 VK Jirkov - Ervěnice 2 2 0 0 0 6:1 172:142 6
3 Universitní sportovní klub Slávie 2 1 1 0 0 6:3 198:180 5
4 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 2 0 0 1 1 3:6 180:198 1
5 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 2 0 0 0 2 1:6 142:172 0
6 Volejbalový klub Teplice z.s. 2 0 0 0 2 0:6 103:150 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
1 10. 10. 2020, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Jirkov 0:3 (-22,-21,-22)
2 10. 10. 2020, 10:00 USK Slávie - VK Chemopetrol Litvínov 3:1 (21,-19,19,21)
3 10. 10. 2020, 10:00 CHS - Volejbalový klub Teplice z.s. 3:0 (18,12,16)
2. kolo
4 10. 10. 2020, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Jirkov 1:3 (-17,-22,22,-13)
5 10. 10. 2020, 14:00 USK Slávie - VK Chemopetrol Litvínov 3:2 (-23,21,-16,14,9)
6 10. 10. 2020, 14:00 CHS - Volejbalový klub Teplice z.s. 3:0 (20,19,18)
3. kolo
7 24. 10. 2020, 10:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
8 24. 10. 2020, 10:00 VK Chemopetrol Litvínov - CHS .
9 24. 10. 2020, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - USK Slávie .
4. kolo
10 24. 10. 2020, 14:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
11 24. 10. 2020, 14:00 VK Chemopetrol Litvínov - CHS .
12 24. 10. 2020, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - USK Slávie .
5. kolo
13 7. 11. 2020, 10:00 USK Slávie - VK Jirkov .
14 7. 11. 2020, 10:00 CHS - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
15 7. 11. 2020, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Chemopetrol Litvínov .
6. kolo
16 7. 11. 2020, 14:00 USK Slávie - VK Jirkov .
17 7. 11. 2020, 14:00 CHS - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
18 7. 11. 2020, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Chemopetrol Litvínov .
7. kolo
19 21. 11. 2020, 10:00 VK Jirkov - VK Chemopetrol Litvínov .
20 21. 11. 2020, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. .
21 21. 11. 2020, 10:00 USK Slávie - CHS .
8. kolo
22 21. 11. 2020, 14:00 VK Jirkov - VK Chemopetrol Litvínov .
23 21. 11. 2020, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. .
24 21. 11. 2020, 14:00 USK Slávie - CHS .
9. kolo
25 5. 12. 2020, 10:00 CHS - VK Jirkov .
26 5. 12. 2020, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - USK Slávie .
27 5. 12. 2020, 10:00 VK Chemopetrol Litvínov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
10. kolo
28 5. 12. 2020, 14:00 CHS - VK Jirkov .
29 5. 12. 2020, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - USK Slávie .
30 5. 12. 2020, 14:00 VK Chemopetrol Litvínov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
11. kolo
31 16. 1. 2021, 10:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
32 16. 1. 2021, 10:00 VK Chemopetrol Litvínov - USK Slávie .
33 16. 1. 2021, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - CHS .
12. kolo
34 16. 1. 2021, 14:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
35 16. 1. 2021, 14:00 VK Chemopetrol Litvínov - USK Slávie .
36 16. 1. 2021, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - CHS .
13. kolo
37 30. 1. 2021, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov .
38 30. 1. 2021, 10:00 CHS - VK Chemopetrol Litvínov .
39 30. 1. 2021, 10:00 USK Slávie - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
14. kolo
40 30. 1. 2021, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov .
41 30. 1. 2021, 14:00 CHS - VK Chemopetrol Litvínov .
42 30. 1. 2021, 14:00 USK Slávie - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
15. kolo
43 20. 2. 2021, 10:00 VK Jirkov - USK Slávie .
44 20. 2. 2021, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - CHS .
45 20. 2. 2021, 10:00 VK Chemopetrol Litvínov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
16. kolo
46 20. 2. 2021, 14:00 VK Jirkov - USK Slávie .
47 20. 2. 2021, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - CHS .
48 20. 2. 2021, 14:00 VK Chemopetrol Litvínov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
17. kolo
49 6. 3. 2021, 10:00 VK Chemopetrol Litvínov - VK Jirkov .
50 6. 3. 2021, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
51 6. 3. 2021, 10:00 CHS - USK Slávie .
18. kolo
52 6. 3. 2021, 14:00 VK Chemopetrol Litvínov - VK Jirkov .
53 6. 3. 2021, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
54 6. 3. 2021, 14:00 CHS - USK Slávie .
19. kolo
55 20. 3. 2021, 10:00 VK Jirkov - CHS .
56 20. 3. 2021, 10:00 USK Slávie - Volejbalový klub Teplice z.s. .
57 20. 3. 2021, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Chemopetrol Litvínov .
20. kolo
58 20. 3. 2021, 14:00 VK Jirkov - CHS .
59 20. 3. 2021, 14:00 USK Slávie - Volejbalový klub Teplice z.s. .
60 20. 3. 2021, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Chemopetrol Litvínov .
© ČVS 2015-2018