1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Grabovská Květa | N |
Pelikánová Kateřina | N |
Šmídová Nicole | N |
Valková Kateřina | N |
Digrinová Daniela | L |
Dostálová Veronika | L |
Chaloupková Barbora | L |
Kolářová Lucie | L |
Blažková Lucie | B |
Jehlářová Magdaléna | B |
Kneiflová Ema | B |
Koulisiani Ela | B |
Pavlová Silvie | B |
Bukovská Magdalena | S |
Faltínová Klára | S |
Havelková Helena | S |
Hodanová Eva | S |
Kuníková Kateřina | S |
Mlejnková Michaela | S |
Pavlíková Denisa | S |
Brancuská Monika | U |
Orvošová Gabriela | U |
Athanasopoulos Ioannis | hlavní trenér |
Schmitz Sebastien | asistent trenéra |
Hroch Martin | asistent trenéra |
Filipecki Lukasz | kondiční trenér |
Mladenic Goran | kondiční trenér |
Antifakos Argyrios | statistik |
Kubát David | masér |
Bartovičová Radka | lékař |
Avenarius Jakub | lékař |
Novotná Anna | fyzioterapeut |
Horáková Lenka | fyzioterapeut |
Javůrek Miloslav | týmový manažer |
Autor: Jiří Carba
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...