29.6.2017

Český pohár juniorů a juniorek ovládly páry Maňas/Sedlák a Šikralová/Dunárová

O víkendu 24. a 25. června se v pražském Beachklubu Ládví uskutečnil turnaj Českého poháru juniorů v plážovém volejbale. V kategorii chlapců vyhráli Patrik Maňas a Jiří Sedlák, v kategorii dívek Veronika Šikralová s Miroslavou Dunárovou.

Kvalitně obsazený juniorský turnaj proběhl o minulém víkendu v Beachklubu Ládví v Praze. Celkem se turnaje zúčastnilo 40 týmů. Vítězkami dívčí kategorie se stala dvojice Veronika Šikralová a Miroslava Dunárová, které porazily ve finále dvojici Františka Skalická s Kateřinou Havrlantovou 2:0 na sety. Třetí místo obsadila dvojice Petra Cuřínová s Amálií Tonovou. Finále juniorů bylo mnohem více vyrovnané. Nakonec zvítězili Patrik Maňas a Jiří Sedlák, kteří otočili finálový zápas proti dvojici Josef Havlas s Lukášem Dvořákem. V zápase o třetí místo vyhráli Adam Štoček a František Knobloch. Z domácího Beachklubu Ládví se nejlépe umístila dvojice Adam Podroužek s Tomášem Maixnerem na děleném 9. místě. Na 13. místě pak skončili Filip Molčanyi s Ondrou Zatloukalem a v dívkách Valentýna Kužílková s Amelií Olivovou.

Partnery turnaje byly hlavní město Praha, městská část Praha 8, obchod se sportovním vybavením Decathlon, plavecký bezén Šutka a marketingová agentura Odysseus.cz.

Odkaz na fotky: ZDE

Český pohár 2017/2018 muži - 3. kolo

Fatra Zlín - ČZU Praha 3:2 (22:25, 19:25, 25:21, 25:20, 15:6), na zápasy 2:0 - postupuje Zlín

SK Euro Sitex Příbram - VK Benátky nad Jizerou 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:19), na zápasy 2:0 - postupuje Příbram