Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
27.6.2019

Olympiáda dětí a mládeže 2019 ve výsledcích - beachvolejbal

Beachvolejbal na Olympiádě dětí a mládeže 2019 v Liberci zná své vítěze. Níže naleznete výsledky, všechny informace o ODM 2019 ZDE.

CHLAPCI

Konečné pořadí:

  1.   Praha (Kurka/Pohl)
  2.   Středočeský kraj (Horáček/Němec)
  3.   Jihomoravský kraj (Knebl/Rozsypal)
  4. Moravskoslezský kraj
  5. Karlovarský kraj
  6. Plzeňský kraj
  7. Královéhradecký kraj
  8. Jihočeský kraj
  9. Pardubický kraj
  10. Ústecký kraj
  11. Zlínský kraj
  12. Liberecký kraj
  13. Kraj Vysočina

 

Skupina 1 – 8

finále: Praha – Středočeský kraj 2:0 (21:12, 21:19)

Středočeský kraj - Jihomoravský kraj 2:1 (18:21, 21:14, 15:9)

Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (9:21, 20:22)

Středočeský kraj – Praha 0:2 (19:21, 17:21)

o 5. místo: Karlovarský kraj - Plzeňský kraj 2:0 (21:19, 21:19)

Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj 2:0 (21:18, 21:18)

Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj 2:1 (21:12, 10:21, 15:7)

o 7. místo: Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj 1:2 (23:25, 21:19, 12:15)

Středočeský kraj – Karlovarský kraj 2:1 (21:15, 15:21, 15:5)

Praha - Plzeňský kraj 2:0 (21:11, 21:11)

Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 2:0 (21:19, 21:10)

Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj 2:0 (21:17, 21:14)

Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 0:2 (16:21, 19:21)

Praha – Jihomoravský kraj 2:0 (21:17, 21:14)

Karlovarský kraj – Jihočeský kraj 2:0 (21:18, 21:8)

Královéhradecký kraj - Středočeský kraj 1:2 (23:21, 16:21, 10:15)

 

Skupina 9 - 13

o 9. místo

Ústecký kraj - Pardubický kraj 0:2 (20:22, 10:21)

o 11. místo

 Zlínský kraj - Liberecký kraj 2:0 (21:10, 21:12)

 

Pardubický kraj - Liberecký kraj 2:0 (21:15, 21:19)

Ústecký kraj – Zlínský kraj 2:1 (12:21, 21:17, 15:12)

Liberecký kraj – Kraj Vysočina 2:0 (21:16, 21:15)

 

o postup do 1 - 8

Zlínský kraj – Středočeský kraj 0:2 (10:21, 16:21)

 

Základní skupiny

skupina A

Zlínský kraj – Plzeňský kraj 1:2 (21:17, 12:21, 12:15)

Liberecký kraj – Jihočeský kraj 0:2 (13:21, 9:21)

Zlínský kraj - Jihočeský kraj 1:2 (19:21, 21:11, 14:16)

Liberecký kraj - Plzeňský kraj 0:2 (12:21, 13:21)

Zlínský kraj - Liberecký kraj 2:0 (21:13, 21:17)

Jihočeský kraj - Plzeňský kraj 0:2 (20:22, 18:21)

 

skupina B

Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj 0:2 (16:21, 17:21)

Ústecký kraj – Jihomoravský kraj 0:2 (14:21, 14:21)

Kraj Vysočina - Ústecký kraj 0:2 (8:21, 13:21)

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj 0:2 (19:21, 18:21)

Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj 1:2 (15:21, 21:15, 10:15)

Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj 0:2 (9:21, 11:21)

Ústecký kraj - Královéhradecký kraj 0:2 (18:21, 10:21)

Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj 0:2 (4:21, 13:21)

Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj 0:2 (10:21, 10:21)

Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj 2:0 (21:9, 21:7)

 

skupina C

Praha – Pardubický kraj 2:0 (21:15, 21:16)

Karlovarský kraj – Středočeský kraj 2:1 (18:21, 21:14, 15:8)

Praha - Středočeský kraj 2:0 (21:10, 21:14)

Karlovarský kraj - Pardubický kraj 2:0 (21:19, 26:24)

Praha - Karlovarský kraj 2:0 (21:13, 21:13)

Středočeský kraj - Pardubický kraj 2:0 (21:14, 21:9)

 

DÍVKY

Konečné pořadí:

  1.   Zlínský kraj (Dvorníková/Tomášová)
  2.   Praha (Míková/Selicharová)
  3.   Jihomoravský kraj (Hrubanová/Matoušková)
  4. Karlovarský kraj
  5. Ústecký kraj
  6. Královéhradecký kraj
  7. Jihočeský kraj
  8. Liberecký kraj
  9. Středočeský kraj
  10. Pardubický kraj
  11. Plzeňský kraj
  12. Moravskoslezský kraj
  13. Kraj Vysočina
  14. Olomoucký kraj

 

Skupina 1 – 8

finále: Praha – Zlínský kraj 0:2 (13:21, 16:21)

Zlínský kraj - Jihomoravský kraj 2:0 (21:8, 21:12)

Zlínský kraj - Karlovarský kraj 2:0 (21:7, 21:12)

Praha - Jihomoravský kraj 2:1 (18:21, 21:14, 15:10)

o 5. místo: Ústecký kraj - Královéhradecký kraj 2:0 (21:19, 21:15)

Královéhradecký kraj – Karlovarský kraj 0:2 (12:21, 11:21)

Ústecký kraj - Zlínský kraj 0:2 (7:21, 8:21)

o 7. místo: Jihočeský kraj - Liberecký kraj 2:0 (21:10, 21:9)

Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (18:21, 18:21)

Zlínský kraj - Praha 1:2 (8:21, 21:15, 6:15)

Jihočeský kraj - Ústecký kraj 0:2 (18:21, 14:21)

Liberecký kraj - Královéhradecký kraj 0:2 (21:23, 16:21)

 

Skupina 9 - 14

o 9. místo

Středočeský kraj – Pardubický kraj 2:1 (21:19, 16:21, 20:18)

o 11. místo

Plzeňský kraj – Moravskoslezský kraj 2:0 (21:19, 21:13)

o 13. místo

Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 2:0 (21:17, 21:13)

 

skupina E

Středočeský kraj - Plzeňský kraj 2:0 (21:18, 21:13)

Středočeský kraj – Kraj Vysočina 2:0 (21:11, 21:10)

Plzeňský kraj - Kraj Vysočina 2:1 (21:17, 18:21, 18:16)

 

skupina F

Pardubický kraj - Olomoucký kraj 2:1 (21:17, 18:21, 15:8)

Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj 2:0 (21:13, 21:14)

Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj 2:0 (21:14, 21:15)

 

Základní skupiny

skupina A

Zlínský kraj – Plzeňský kraj 2:0 (21:4, 21:15)

Liberecký kraj – Jihočeský kraj 2:0 (21:15, 21:15)

Olomoucký kraj – Liberecký kraj 0:2 (7:21, 9:21)

Jihočeský kraj - Plzeňský kraj 2:0 (21:15, 21:11)

Zlínský kraj - Jihočeský kraj 2:0 (21:16, 21:11)

Olomoucký kraj - Plzeňský kraj 1:2 (21:17, 14:21, 9:15)

Liberecký kraj - Plzeňský kraj 2:1 (21:16, 21:23, 15:5)

Olomoucký kraj - Zlínský kraj 0:2 (9:21, 13:21)

Olomoucký kraj - Jihočeský kraj 0:2 (16:21, 12:21)

Zlínský kraj - Liberecký kraj 2:1 (21:13, 15:21, 15:6)

 

skupina B

Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj 0:2 (11:21, 20:22)

Ústecký kraj – Jihomoravský kraj 0:2 (10:21, 6:21)

Kraj Vysočina - Ústecký kraj 0:2 (11:21, 21:23)

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj 2:0 (21:16, 21:18)

Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (15:21, 18:21)

Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj 2:1 (21:18, 12:21, 15:12)

Ústecký kraj - Královéhradecký kraj 2:0 (21:15, 21:15)

Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj 0:2 (15:21, 16:21)

Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj 0:2 (19:21, 13:21)

Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj 0:2 (14:21, 18:21)

 

skupina C

Praha – Pardubický kraj 2:0 (21:15, 21:11)

Karlovarský kraj – Středočeský kraj 1:2 (19:21, 21:18, 9:15)

Praha - Středočeský kraj 2:0 (21:11, 21:13)

Karlovarský kraj - Pardubický kraj 2:0 (21:14, 22:20)

Praha - Karlovarský kraj 0:2 (7:21, 13:21)

Středočeský kraj - Pardubický kraj 2:0 (21:15, 21:17)

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Belgie – Česká republika 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:16)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Egypt – Česká republika 1:3 (27:29, 27:25, 26:28, 21:25)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

o 3. místo: Česká republika – Polsko 0:3 (24:26, 26:28, 21:25), finále: Francie – Bulharsko 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:13)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Česká republika – Bělorusko 2:2 (25:22, 25:22, 19:25, 19:25) Sestava ČR: Kossányiová, Purchartová, Orvošová, Mlejnková, Trnková, Šmídová, libero...

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

semifinále: Francie – Česká republika 3:0 (28:26, 28:26, 25:15), Polsko – Bulharsko 1:3 (25:22, 21:25, 25:27, 23:25)

 
FIVB 4* Espinho (POR) 2019

Perušič / Schweiner – Pedlow / Schachter (CAN) 0:2 (17:21, 19:21)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018