Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
14.6.2018

V Beachclubu Strahov se konalo republikové finále AŠSK středních škol v beachvolejbale

V úterý 12. 6. 2018 se na pražském Strahově uskutečnilo republikové finále v beachvolejbale žáků středních škol. 16 chlapeckých a stejný počet dívčích týmů bojovalo o titul mistrů republiky a o ceny dodané předsedou Českého volejbalového svazu, Markem Pakostou.

Žáci a žákyně hráli zkrácené, jedenáctibodové sety. Nejprve se týmy utkaly ve čtyřech čtyřčlenných skupinách o nasazení do pavouka hraného na jednu porážku. Nejvyšší příčky obsadili ve svých kategoriích hráčky Gymnázia Vídeňská z Brna Kateřina Bukvaldová a Michaela Břínková a studenti pražského Gymnázia Nad Štolou Adam Štoček a Josef Havlas, hráči pořadatelského Beachclubu Strahov.

Z Prahy byly i poražení finalisté z obou kategorií, mezi dívkami braly stříbro Tereza Perušičová, Lucie Šídlová a Alžběta Rybová z Gymnázia Nad Kavalírkou a u chlapců se odveta pražského finále nevydařila Jindrovi Zavadilovi s Tomášem Maixnerem z Gymnázia Postupická.

Bronzové medaile vybojovaly Markéta Svozilová s Amálií Vašíčkovou z brněnského Gymnázia Matyáše Lercha a Jakub Henzl s Richardem Masařem z Mendelova Gymnázia v Opavě.

Vinou nedoručení pohárů a odměn ze strany AŠSK ceny připravil a předával předseda Českého volejbalového svazu Marek Pakosta, medailisté obdrželi volejbalový kalendář ČVS, beachvolejbalový míč společnosti Gala a diplomy.

 

Kompletní pořadí dívek:

1.         Gymnázium Vídeňská, Brno – Kateřina Bukvaldová, Michaela Břínková

2.         Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha – Tereza Perušičová, Lucie Šídlová, Alžběta Rybová

3.         Gymnázium Matyáše Lercha, Brno – Markéta Svozilová, Amálie Vašíčková

4.         Gymnázium Česká, České Budějovice – Lenka Knorová, Tereza Zelenková

5.         Gymnázium Teplice, Teplice – Nela Prokůpková, Lenka Rejzková

            Slezské gymnázium, Opava – Natálie Žůrková, Vendula Píšalová

            Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec – Lucie Kolářová, Kristýna Šustrová

            Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava – Marie Makovcová, Monika Jošková

9.         Masarykovo gymnázium, Plzeň – Markéta Roubová, Eliška Slavotínková, Táňa Virtová

            První české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary – Barbora Mišnerová, Matylda Kotyzová

            Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc – Magda Jehlářová, Denisa Dosoudilová

            Gymnázium a JŠSSJZ Svitavy, Svitavy – Anna Fiedlerová, Markéta Šrůtková

            Gymnázium Svitavská, Moravská Třebová – Michala Kodešová, Viktorie Fikrová

            Gymnázium Christiana Dopplera, Praha – Vendula Rusá, Barbora Hošková

            GJB a SPgŠ Přerov, Přerov – Aneta Köhlerová, Adéla Zeithamová

            Gymnázium J. Jungmanna, Litoměřice – Eva Tylová, Gabriela Tůmová

 

Kompletní pořadí chlapců:

1.         Gymnázium Nad Štolou, Praha – Adam Štoček, Josef Havlas

2.         Gymnázium Postupická, Praha – Jindřich Zavadil, Tomáš Maixner

3.         Mendelovo gymnázium, Opava – Richard Masař, Jakub Henzl

4.         SŠ služeb a podnikání, Ostrava-Poruba – Tomáš Kopecký, Matěj Lex

5.         Gymnázium Teplice, Teplice – Dominik Ulbrich, Jan Šidlo

            SPŠ stavební Brno, Brno – Jakub Rulíšek, Martin Skovajsa

            Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, Šlapanice – Martin Maňas, Kryštof Hlaváč

            SŠ Logistická Dalovice, Dalovice – Jiří Škubal, Tomáš Houda

9.         Masarykovo gymnázium, Plzeň – Lukáš Kovanda, Cyril Bouda, Jakub Zahradník

            Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice – Jiří Míka, Petr Kohout

            SPŠ Resslova, Ústí nad Labem – Pavel Kovář, František Dolejší, Matouš Lank

            Gymnázium Třebíč, Třebíč – Tomáš Sláma, Richard Kvapil

            Gymnázium Šumperk, Šumperk – Jakub Šimek, Jaromír Březina

            Gymnázium a JŠSSJZ Svitavy, Svitavy – Jan Kladivo, Jan Svojanovský

            Gymnázium Ostrov, Ostrov – Tomáš Peták, Filip Štěpán, David Mašek

            Gymnázium Jírovcova, České Budějovice – Jakub Filip Reiter, Matěj Emmer

 

 

Autor: Petr Sixta

Krátké zprávyArchiv
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

semifinále: Česká republika - Estonsko 3:1 (29:31, 27:25, 25:18, 25:21)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

Česká republika - Chile 3:0 (25:15, 25:17, 25:18)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

Kuba - Česká republika 0:3 (19:25, 22:25, 21:25)

 
Final Four 2018 CEV Golden European League - Budapešť

o 3. místo - Finsko/Česká republika 1:3 (17:25, 26:28, 27:25, 21:25), finále - Bulharsko/Maďarsko 3:0 (25:12, 27:25, 25:14)

 
Final Four 2018 CEV Volleyball Golden European League - Karlovy Vary

finále: Estonsko - Česká republika 3:0 (25:21, 25:22, 25:21), o 3. místo: Portugalsko - Turecko 2:3 (16:25, 25:21, 14:25, 25:22, 11:15)

 
Final Four 2018 CEV Volleyball Golden European League - Budapešť - semifinále

Maďarsko - Česká republika 3:0 (25:21, 25:19, 25:19), Bulharsko - Finsko 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)  

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018