Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Super Cup / Opava


kategorie: Ženy
18. 8. 2018 - 19. 8. 2018

Poznámka 15. 8. 2018:

Začátek kvalifikace / Start of qualification: Friday 12:00
Začátek hlavní soutěže / Start of main draw: Saturday 9:00

Poznámka 11. 8. 2018:

Pro turnaje Super Cup v Opavě a paralelní Letní pohár v Hranicích-Drahotuších budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Dvojice musí být ve ČT 16. 8. v 12:00 nasazená do kvalifikace SC a do hlavní soutěže LP, aby mohlo zůstat v platnosti její dvojí přihlášení. V případě jakékoli jiné kombinace si tato dvojice musí vybrat turnaj, kterého se zúčastní.
  • Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí dvojice neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Poznámka 8. 7. 2018:

Změna místa konání - nově se turnaj koná v Opavě.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fb8xZ4831JoPG3W-sEU0RwBFCuQ1FHW654S_MjKh5q4/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Monika Brzostek POL 80.00 Aneta Kaczmarek POL 80.00
4 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 70.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 70.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Magdalena Saad POL 60.00
7 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
7 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 50.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 50.00
9 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Joanna Wiatr POL 40.00 Justyna Tylutki POL 40.00
9 Paula Slonecka POL 40.00 Kinga Legieta POL 40.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 40.00
13 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 30.00
13 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Anna Pospíšilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 20.00
17 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 20.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
21 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 10.00
21 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
21 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018