Super Cup - MEVZA / Praha, Gutovka


kategorie: Ženy
19. 7. 2018 - 22. 7. 2018

Seznam přihlášených týmů, rozřazení týmů do hlavní soutěže, kvalifikace a mezi náhradníky a výsledky utkání:

https://www.cev.eu/beach/prague.html

Poznámka 18. 7. 2018:
Aktualizovány propozice turnaje.

Poznámka 12. 7. 2018:
POZOR! Také čeští hráči musí zaplatit startovné do turnaje v EUR. České koruny nebudou přijaty.

Poznámka 8. 7. 2018:
Aktualizovány propozice turnaje.

Poznámka 5. 6. 2018:
Informace o turnaji v propozicích turnaje v příloze stránky.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 97.20 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 97.20
3 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 86.40 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 86.40
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 64.80 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 64.80
5 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 64.80 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 64.80
7 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 59.40 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 59.40
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 54.00
9 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 54.00
13 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.60 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.60
13 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 48.60 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.60
17 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 64.80 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 43.20
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 43.20 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 43.20
17 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 43.20 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 43.20
21 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 43.20 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 43.20
21 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 43.20 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 43.20
21 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 43.20 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 43.20
21 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 43.20 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 43.20
© ČVS 2015-2018