Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská beachliga - 6. kolo / Praha Ládví

9. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
2 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. 26.70 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 26.70
3 Adam Waber Prague beach team, z.s. 23.80 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.70
4 Robert Kufa Beach Service club z.s. 21.20 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.20
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.90 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 18.90
5 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 28.35 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.90
7 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 14.90 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 14.90
7 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 14.90 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 14.90
9 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
9 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 11.70
9 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 11.70 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 11.70
9 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 11.70 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 11.70
13 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 7.30 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 7.30
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.30 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.30
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.30 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 7.30
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
17 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 11.70 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 11.70
18 Václav Kůrka Beachklub Ládví z.s. 10.40 Davide Pellegrino ITA 15.60
19 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 9.20 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 9.20
20 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.30 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.30
© ČVS 2015-2018