Pražská beachliga - 6. kolo / Praha Ládví

9. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
2 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 26.70 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 26.70
3 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 23.80 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.70
4 Robert Kufa Just Sport and fun z.s. 31.80 Martin Melmuka TJ Orion Praha, z.s. 21.20
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.90 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 18.90
5 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 28.35 Ondřej Heřman Just Sport and fun z.s. 18.90
7 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 22.35 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 14.90
7 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 14.90 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 14.90
9 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
9 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Matěj Šupka Just Sport and fun z.s. 11.70
9 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 11.70 Viktor Kohout Just Sport and fun z.s. 11.70
9 Vít Beneš VK Karlovarsko, z.s. 11.70 Marek Holeček Volejbal Modřany, z.s. 11.70
13 Matěj Ruml Just Sport and fun z.s. 7.30 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 7.30
13 Daniel Kolouch Just Sport and fun z.s. 7.30 Viktor Dostál Just Sport and fun z.s. 7.30
13 Tomáš Vála Just Sport and fun z.s. 7.30 Ondřej Pohl Just Sport and fun z.s. 7.30
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
17 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 11.70 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 11.70
18 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 10.40 Davide Pellegrino ITA 15.60
19 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 9.20 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 9.20
20 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.30 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.30
© ČVS 2015-2018